• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja opremljen 50 m2 1.kat - GoHome
  • nekretnine pula prodaja opremljen 50 m2 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja opremljen 50 m2 1.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja opremljen 50 m2 1.kat" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.603 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se 1,5-sobni stan površine 50 m² smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno dva kata, u mirnom naselju Busoler, Pula. Ova nekretnina pruža spoj funkcionalnosti i udobnosti, te je idealna prilika za one koji traže stan u uređenoj i sunčanoj okolini, s lijepim pogledom....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 156.000 €, 50,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 50 m2, na odličnoj lokaciji u širem centru Pule. Nalazi se na prvom katu zgrade sa 4 stana. Stan površine 50 m2, u naravi površine 54m2, odličnog je rasporeda, te se sastoji od kuhinje i blagavaonice, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 156.000 €, 50,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.crozilla.com

PULA ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTICIJU I ŽIVOT Prodaje se stan na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stana. Ukupne je površine 50 m2 (u naravi 54 m2) i odlikuje se praktičnim, funkcionalnim rasporedom. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, prostranog i svijetlog dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja opremljen 50 m2 1.kat'
175.000 €
175.000 €
175.000 €
  Apartman, PULA, Centar, 156.000 €, 50,54 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja jednosoban stan površine 50 m2, na odličnoj lokaciji u širem centru Pule. Nalazi se na prvom katu zgrade sa 4 stana. Stan površine 50 m2, u naravi površine 54m2, odličnog je rasporeda, te se sastoji od kuhinje i blagavaonice, prostranog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je elegantno uređen stan površine 51 m², smješten na iznimnoj lokaciji u samom srcu Pule, svega nekoliko koraka od jednog od najpoznatijih simbola grada ? Arene. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije, idealna kako za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Puli, naselje Valmade. Stan B1 neto površine 46.72 m2 nalazi se na 1.katu zgrade i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, 2 balkona. Stanu pripada i spremište i ne natkriveno parking mjesto. Sve ukupno 51.5 m2 s koef.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 157.000 €, 49,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 49 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 49 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Šerpo, 138.500 €, 51,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, MONTE SERPO, 51 M2, 2SS+DB Na prodaju je jednosoban stan površine 51 m², smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom naselju Monte Serpo. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na natkrivenu terasu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 217.000 €, 51,39 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 240.000 €, 48,50 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Pule, na prvom katu prestižne ?doktorske? zgrade iz 70-ih, smješten je ovaj prekrasan, u potpunosti renoviran stan koji oduševljava spojem udobnosti i vrhunskog dizajna. Nalazi se uz čuvenu promenadu Giardini, pružajući jedinstven pogled na zeleno srce grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, 215.000 €, 52,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Štinjan, prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom, kupatilom, terasom, ukupne kvadrature 52,04m2 koji se nalazi na 600m udaljenosti od uređenih plaža. Stan je opremljen podnim grijanjem, električnim podizačima roletna, komarnicima....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 52,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan, prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade, sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom, kupatilom, terasom, ukupne kvadrature 52,04m2. Stann se nalazi na 600 m udaljenosti od uređenih plaža. Stan je opremljen podnim grijanjem, električnim podizačima roletna, komarnicima....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 224.000 €, 52,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan: Na prodaju je stan na prvom katu stambene zgrade s jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom, kupatilom, terasom, ukupne kvadrature 52,04m2, smješten na 600m udaljenosti od uređenih plaža. Stan je opremljen podnim grijanjem, električnim podizačima roletni, komarnicima....

 
 
 
  Stan, PULA, 305.500 €, 52,00 m2 cca 5880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivni luksuzni stan od 52 m² smješten je na prvom katu modernog stambenog kompleksa, idealan za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Stan se sastoji od jedne prostrane sobe koja je savršena za obiteljski boravak ili kao uredski prostor. S visokom kvalitetom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 173.500 €, 52,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- Dvosobni stan 53 m2 ! U ponudi imamo stan na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i lođe. Oprema stana: * Stan je opremljen inverter klima uređajem za grijanje i hlađenje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 185.000 €, 47,73 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan na prodaju, površine 47,73 m², smješten na prvom katu dvokatnice u mirnom naselju Veli vrh, Pula. Ovaj 1,5-sobni stan nudi funkcionalan raspored i izuzetnu udobnost, idealan za sve koji traže kvalitetu stanovanja na atraktivnoj lokaciji. Stan je orijentiran na istok i zapad,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 49,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PULA - ZGRADA A - STAN 2 Stan će se nalaziti na 1. katu stambene zgrade. Ukupne površine 49.66 m. Sastoji se od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom te loggiom. Stan će biti opremljen keramičkim pločicama i sanitarijama u kupaonici. Završetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 49,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PULA - ZGRADA A - STAN 1 Stan će se nalaziti na 1. katu stambene zgrade. Ukupne površine 49.69 m. Sastoji se od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom te loggiom. Stan će biti opremljen keramičkim pločicama i sanitarijama u kupaonici. Završetak....

 
 
 
  Stan, PULA, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji imamo stan na prvom katu novogradnje ? zgrada A1,stan A u sklopu atraktivnog stambenog kompleksa smještenog na mirnoj lokaciji. Povezanost stana je na odličnoj lokaciji od grada i kratkoj pješačkoj udaljenosti od prve plaže/mora. Stan A se nalazi u zgradi sa četri stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 171.000 €, 53,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

U srcu grada, do jeseni 2024. godine, očekuje nas završetak izgradnje elegantnog stambenog projekta s ukupno tri kata, liftom te natkrivenim parkirnim mjestima u prizemlju objekta. Jedna od ponuda je stan površine 53,53m2, DB + 2 S smješten na prvom katu. OZNAKA A Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 178.500 €, 53,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan i funkcionalan stan smješten u naselju Monvidal, na prvom katu uredne i održavane zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na lođu, blagovaonice i kuhinje, dvije spavaće sobe, od kojih jedna ima i balkon te kupaonice. Dodatna....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 190.000 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji imamo stan na prvom katu novogradnje ? zgrada A3,stan A u sklopu atraktivnog stambenog kompleksa smještenog na mirnoj lokaciji. Povezanost stana je na odličnoj lokaciji od grada i kratkoj pješačkoj udaljenosti od prve plaže/mora. Stan A se nalazi u zgradi sa četri stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.000 €, 47,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepi stan, površine 53 m2 u centru grada. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade sa samo tri stana. Sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe i kupatila. Stan je renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija sa komarnicima,....

 
 
 
  Stan, PULA, 192.500 €, 54,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan smješten na prvom katu zgrade,ukupne neto površine 54,97 m2 koja uključuje stambeni prostor, terasui garažu. Unutarnja....

 
 
 
  Stan, PULA, 167.000 €, 46,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji imamo stan na prvom katu novogradnje ? zgrada A1,stan B u sklopu atraktivnog stambenog kompleksa smještenog na mirnoj lokaciji. Povezanost stana je na odličnoj lokaciji od grada i kratkoj pješačkoj udaljenosti od prve plaže/mora. Stan B se nalazi u zgradi sa četri stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 174.000 €, 54,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 54 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 54 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

AKCIJA!!!PARKIRNO MJESTO VANJSKO GRATIS DO SVIBNJA 2026! Na prodaju imamo stan u novogradnji na prvom katu, ukupne korisne površine 54.84 m2, koji se sastoji od dnevnog prostora, kuhinje s blagovaonom u open space konceptu s izlazom na vanjski balkon,dvije spavaće sobe,jedne kupaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan dvosobni stan površine 54,09 m2, smješten na prvom katu zgrade s ukupno četiri kata u atraktivnom dijelu Pule, Monvidal. Stan se nalazi u novogradnji, s planiranim završetkom izgradnje 2027. godine, što budućim vlasnicima osigurava suvremen standard stanovanja....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 178.600 €, 54,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Dvosobni stan 54,84 m2 U ponudi imamo stan na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Oprema stana: * Stan je opremljen inverter klima uređajem za grijanje i hlađenje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 178.600 €, 54,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Dvosobni stan 55 m2 U ponudi imamo stan na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i lođe. Oprema stana: * Stan je opremljen inverter klima uređajem za grijanje i hlađenje,....