• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana po - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana po - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana porasla cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+14%

Promjena cijene sa 200.000 € na 228.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 228.000 €, 112,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 200.000 €
17.05.2026 - 228.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Samo kod nas! Prodajemo zanimljivu nekretninu na Stoji ? stan površine 112,23 m2, podijeljen na dva trosobna stana odvojena hodnikom. Prvi stan sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, odvojenog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Grijanje je osigurano putem peći na drva....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 245.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Štinjan, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 245.000 €
30.03.2026 - 240.000 €
17.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan smješten na prvom katu manje zgrade sa svega 3 stana. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji udaljenoj samo 1 km od mora i uređenih plaža. Sastoji se od kuhinje sa prostranim i osunčanim dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupatila. Također,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 700.000 €
24.04.2026 - 800.000 €
17.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula  je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 147.150 € na 157.325 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 157.325 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 147.150 €
16.05.2026 - 157.325 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan u prizemlju 54,25 m² | Terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A4 U ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 54,25 m², a projekt je trenutno u fazi izgradnje....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 213.570 € na 221.480 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 221.480 €, 79,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 213.570 €
16.05.2026 - 221.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan u prizemlju 79,10 m² | Natkrivena terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A7 U ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 79,10 m², a projekt je trenutno....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 236.880 € na 245.340 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 245.340 €, 84,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 236.880 €
16.05.2026 - 245.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan na 1. katu 84,60 m² | Velika terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A15 U ponudi je moderan i prostran stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten na 1. katu suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 84,60 m², a projekt je trenutno....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 259.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šijana, 259.000 €, 83,12 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 285.000 €
14.03.2026 - 259.000 €
28.03.2026 - 239.000 €
16.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - 3S+DB stan s 2 terase 83m2 na odličnoj poziciji! Na prodaju je potpuno namješten stan smješten u mirnom naselju Šijana, 5 minuta lagane vožnje do samog centra grada Pula. Lokacija je izuzetno pogodna za obiteljski život jer se u neposrednoj blizini nalaze škola, vrtić,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 152.000 € na 157.325 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 157.325 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 152.000 €
20.05.2026 - 157.325 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te terase. Uz stan dolazi 1 parkirno mjesto uz nadoplatu od 18.000 , a postoji....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 200.000 € na 240.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 240.000 €, 1000,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 200.000 €
20.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Štinjan, građevinsko zemljište 1.000m2 U ponudi 2 građevinske u Štinjanu. Svaka parcela je pravilnog pravokutnog oblika površine 1000 m2. Parcele se nalaze jedna do druge. Prva parcela se nalazi uz asfaltiranu prometnicu, a druga odmah do nje. Infrastruktura vode i struje do zemljišta.....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 220.000 € na 235.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 235.000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 249.000 €
15.03.2026 - 220.000 €
22.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaju se dva stana na prvom katu privatne kuće u mirnom naselju Kaštanjer, Pula, svega cca 800 m od centra grada. Stanovi se prodaju isključivo zajedno, te se nalaze na prvom katu privatne kuće. ? Stan 1: 61,07 m² ? Stan 2: 50,61 m² ? Ukupna površina: 111,68 m². Oba stana imaju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja zadnjih 7 dana porasla cijena (46)
  • nekretnine pula prodaja održavan porasla cijena (2)
  • nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.