• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana do - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana do 2800 eura/m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana do 2800 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 331.500 €, 118,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novo u ponudi! Prodaja stanova u novom projektu na Velom vrhu, Pula! Stan B4, površine 118,65m2 (neto površine od 110.50m2) će se nalaziti na drugom katu i sastojati će se od kuhinje sa dnevnim boravkom i blagavaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone i 2 terase. Uz stan je obavezna kupnja....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.560.000 €, 570,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

U Štinjanu, očaravajućem mjestu, smjestila se ova izuzetna kuća koja predstavlja spoj visoke kvalitete, modernog dizajna i samoodrživosti. S ukupnom bruto površinom od 570 m i prostranom okućnicom od 1758 m, ova nekretnina prostire se na tri etaže. Suteren, prva etaža, proteže se....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.928 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Top lokacija samo 600 m od centra Pule! Na prodaju je renoviran stan smješten na trećem katu renovirane zgrade, idealan za življenje ili investiranje zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Stan ukupne površine 89.26 m2, sastoji se od hodnika-predprostora,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 246.596 €, 88,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Top lokacija samo 600 m od centra Pule! Na prodaju je renoviran stan smješten na prvom katu renovirane zgrade, idealan za življenje ili investiranje zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Stan ukupne površine 82.85 m2, sastoji se od kuhinje i dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 266.000 €, 95,68 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Šijana: trosoban obiteljski stan Cijena: 266.000€ Površina stana: 95 m² Uporabna dozvola Prodaje se komforan stan idealan za obitelj, smješten na 5. katu uredno održavane zgrade u traženom naselju Šijana (Pula). Stan se sastoji od tri spavaće sobe (od kojih jedna ima vlastitu terasu),....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 221.480 €, 79,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ostave/vešeraja te natkrivene terase. Stan je prilagođen za invalidska kolica.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 811.000 €, 294,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

Predstavljamo vam na prodaju prostranu kuću smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Veli Vrh, pogodna za obiteljski život, turističku djelatnost ili investiciju. Kuća se sastoji od četiri odvojene stambene jedinice: Stan u prizemlju, neto površine 95 m², koji obuhvaća....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju u centru Pule. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, kuhinje s blagavaonicom te boravkom. Stan je novo renoviran te namješten. Klimatiziran. Mogućnost javnog parkinga uz kuonju mjesečne povlaštene karte. Stan je u suvlasništvu te ga nije moguće kupiti....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, CENTAR, prodajemo stan 51m2 + konba/poslovni prostor/garsonjera 45m2 + 2 x parking mjesto. Stan se sastoji od 2 sobe, kupaona, blagovaona sa kuhinjom, dnevni boravak, terasa. konoba/garsonjera 45m2, dnevni, kuhibha, kupaona, vrt, terasa. Top lokacija blizina svih sadržaja. Završetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran trosoban stan od 96 m² u urbanom dijelu Pule. Smješten na petom katu stambene zgrade, stan se ističe iznimno funkcionalnim rasporedom, prozračnošću i obiljem prirodnog svjetla, što prostoru daje otvoren i ugodan osjećaj boravka. Stan se sastoji od tri komforne....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja zadnjih 7 dana do 2800 eura/m2 (193)
  • nekretnine pula prodaja održavan do 2800 eura/m2 (81)
  • nekretnine pula prodaja održavan zadnjih 7 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.