• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan porasla cijena ba - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan porasla cijena ba - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan porasla cijena barem 60 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan porasla cijena barem 60 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.242 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 170.000 € na 175.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 175.000 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 175.000 €
13.08.2025 - 180.000 €
13.09.2025 - 175.000 €
28.01.2026 - 169.000 €
04.04.2026 - 170.000 €
08.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi prodaje se prostran stan visoko prizemlje, ukupne površine 61 m2.Stan se nalazi u mirnoj ulici s pogledom na šumu. Sastoji od hodnika, kuhinje, i blagovaonice, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupaonice,spremišta i natkrivenog balkona koji pruža....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 203.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 63,62 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 203.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? ŠIŠANSKO NASELJE, PULA Na prodaju stan u Šišanskom naselju, odmah preko puta Opće bolnice Pula, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se brojni trgovački centri, a do strogog centra grada potrebno je svega 15 minuta laganog hoda.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.