• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan pala cijena 100 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan pala cijena 100 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan pala cijena 100 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan pala cijena 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 289.000 €, 103,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 298.000 €
11.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

U Puli, u naselju Veli Vrh, prodaje se prostran trosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s liftom. Ova nekretnina odličan je izbor za obiteljski život i cjelogodišnje stanovanje, ali i kao sigurna investicija na traženoj lokaciji u Istri. Stan je u....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 342.000 € na 330.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Magno, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 342.000 €
22.04.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula U ponudi je iznimno atraktivan stan u prizemlju koji pruža rijetko viđen spoj komfora, privatnosti i životnog stila kakav se obično veže uz samostojeću kuću. Ova nekretnina idealna je za kupce koji traže više od klasičnog stana ? vlastiti vanjski prostor, potpunu funkcionalnost....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Gregovica, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 290.000 €
28.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Napomena! Ovu nekretninu je moguće kupiti sa isplatom od 30% ostalo prema dogovoru. Pula! U ponudi je stan u prizemlju od 100 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, hodnika, postranog dnevnog boravka s blagavaonicom od 52 m2. Ispred stana je vrt od cca 25 m2....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 342.000 € na 330.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 342.000 €
22.04.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 342.000 € na 330.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Valdebek, 330.000 €, 102,01 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 342.000 €
22.04.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 300.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, centar ? na samo 200 m od tržnice! Predivna lokacija u blizini svih gradskih sadržaja (trgovine, banke, škole, vrtići?). Na prodaju je prostran stan površine 95 m², koji je podijeljen u tri zasebne stambene jedinice: Zajednički hodnik Jednosobni stan površine cca 45 m², koji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja pala cijena 100 m2 (9)
  • nekretnine pula prodaja održavan 100 m2 (9)
  • nekretnine pula prodaja održavan pala cijena (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more