• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 d - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 do 120 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 do 120 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.821 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 83,20 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Istra, Pula - Vidikovac | Trosoban dvoetažni stan, namješten i odmah useljiv!! Blizina centra Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na planine Pogled panoramski Zasebni ulaz u objekt Oprema Kada Tuš kabina Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 209.000 €, 122,06 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.neelcon.hr

Predstavljamo stan na traženoj lokaciji u strogom centru grada Pule, poznatim Giardinima. Nalazi se na četvrtom katu obnovljene austrougarske zgrade. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda ukupne površine 122,06 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, 4 sobe, odvojene kuhinje, komfornog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 do 120 m2'
287.370 €
260.000 €
230.000 €
  Stan, PULA, Valdebek, 320.000 €, 111,99 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo ovaj moderno uređen dvoetažni stan smješten svega na nekoliko minuta od centra Pule. Stan je opremljen modernim namještajem te kao takav se prodaje. Stan je smješten na drugom katu zgrade i na mansardi zgrade, koji se sastoji od kuhinja+ blagovaonica+ dnevni boravak,loggia,kupatila,sobe,dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 347.000 €, 111,56 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, GREGOVICA - 3SS+DB obiteljski stan smješten na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svog potrebnog sadržaja. Predstavljamo ovaj visoko kvalitetan i održavan prostran stan, smješten na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, bez prometa i gužve. Riječ je o prostranom i komotnom....

 
 
 
  Stan, PULA, 275.000 €, 108,95 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi s ukupno tri stana, prodaje se prostran stan na prvom katu, ukupne površine 108.95 m2. Sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, toelata, spremišta i natkrivenog balkona koji pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 289.000 €, 105,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

Centar Pule ? stan s garažom, parkingom i dvorištem (rijetkost na tržištu) Stan s vlastitim parkingom i dvorištem u strogom centru Pule prava je rijetkost na tržištu ? ova nekretnina nudi upravo to. U samom središtu grada Pule nalazi se stan površine cca 68 m², smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah ! Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m2, osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine u samom centru....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m², smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
  Stan, PULA, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u pulskoj četvrti Monte Zaro, svega 5 minuta lagane šetnje od samog centra grada, nalazi se ovaj prostran i odlično očuvan stan. U neposrednoj blizini dostupni su svi važni sadržaji ? kafići, trgovine, fakulteti, kao i vrtići i osnovne škole. Također,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 238.000 € na 229.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 238.000 €
05.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli, Šijana, smješten na 4. katu stambene zgrade u Koparskoj ulici. Stan ukupne površine 83,12 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život ili investiciju za najam. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 256.500 €, 80,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i odlično povezanom dijelu Šijane smješten je ovaj svijetao i funkcionalan stan površine 80 m2 na 4. katu uredne stambene zgrade s liftom. Zahvaljujući dobrom rasporedu, stan pruža osjećaj prostranosti te je idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam.Sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 209.000 €, 79,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Želite li posjedovati nekretninu u centru Pule, pogodnu za vlastito stanovanje ili za iznajmljivanje. Nudimo Vam stan u stambenoj zgradi, starogradnji, održavan i useljiv. Stan se nalazi u centru Pule, udaljen od amfiteatra (Arene) oko 150m. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 67,84 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Štinjanu manje od 1 km do plaže Hidrobaza i nadomak Pule, prodaje se funkcionalan i svijetao stan na Južnoj strani s izvrsnim rasporedom prostorija, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Mobilni: 099 8469 909 Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 210.000 €, 67,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, naselje Šijana stan na prodaju. Stan u stambenoj zgradi na 1. katu površine 67,13 m2. Stan se sastoji od: ulaznog predsoblja, kuhinja, dnevni boravak, kupaona, 2 spavaće sobe, lođa, izba. Stan je održavan, p.v.c stolarija. Spremište, parkirno mjesto. Zgrada sa liftom. Cijena....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 170.000 € na 175.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 175.000 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 175.000 €
13.08.2025 - 180.000 €
13.09.2025 - 175.000 €
28.01.2026 - 169.000 €
04.04.2026 - 170.000 €
08.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi prodaje se prostran stan visoko prizemlje, ukupne površine 61 m2.Stan se nalazi u mirnoj ulici s pogledom na šumu. Sastoji od hodnika, kuhinje, i blagovaonice, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupaonice,spremišta i natkrivenog balkona koji pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, 178.000 €, 60,23 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, VIDIKOVAC, u ponudi imamo komforan jednosobni stan s balkonom i pogledom na šumu. Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade, ukupne površine 60,23 m². Smješten je u mirnoj ulici, u blizini svih važnih sadržaja za život ? centra grada, mora, vrtića, škole, trgovine....

 
 
 
  Stan, PULA, 373.500 €, 132,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U blizini samog centra Pule, u jako mirnoj ulici, nalazi se iznimno ugodan i prostran obiteljski stan ukupne stambene površine 93,61 m², uz koji dolazi i zaseban samostojeći objekt pretvoren u dodatni stan od 38,74 m² koji je uredno legaliziran. Glavni stan osmišljen je tako da pruža....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 373.500 €, 132,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 114.500 €, 46,69 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan površine 46,69 m² nalazi se u mirnom dijelu Monte Zara, u blizini vrtića i škole, na lokaciji koja je vrlo praktična za svakodnevni život. Kvart je dobro povezan s ostatkom grada, a istovremeno nudi uređeno i mirno okruženje. Smješten je u suterenu, no unatoč tome stan je svijetao....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.