• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 poras - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 poras - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 porasla cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 250.000 € na 267.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 267.000 €, 89,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 250.000 €
01.03.2026 - 267.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Moderan stan od 89 m² u prizemlju U mirnom dijelu Pule, na Velom Vrhu, u prizemlju moderne novogradnje smješten je prostran i funkcionalan stan površine 89m². Zahvaljujući odličnom rasporedu, stan nudi vrhunsku udobnost i povezanost unutarnjeg i vanjskog prostora. Stan....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 267.900 € na 282.900 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 282.900 €, 89,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 267.900 €
10.05.2026 - 282.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula . Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 275.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na Vidikovcu sa terasom i vrtom, 3S + DB, PLIN U ponudi kuća na Vidikovcu stambene površine 100 m2 te okućnice i vrta oko 70 m2. Kuća se nalazi u mirnije dijelu naselja. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 246.600 € na 296.300 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 296.300 €, 89,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 246.600 €
23.05.2026 - 296.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam izuzetno atraktivan stan površine 89,81 m2, smješten na prvom katu stambene zgrade s ukupno četiri kata, u samom centru Pule. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, što ga čini idealnim izborom kako za obiteljski život, tako i za investiciju.....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 310.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 295.000 €
12.04.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

FINALNI STAN NA PRODAJU ? REZERVIRAJ NA VRIJEME! Pula, Valmade 3 ? naselje koje se nalazi u južnom djelu Pule, blizu je važnim cestovnim pravcima i odlično je povezano sa centrom grada, te javnim prijevozom. Naselje je okruženo zelenilom i pruža ugodan životni ambijent. Upravo tu,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 353.500 € na 363.500 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 363.500 €, 93,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 353.500 €
26.02.2026 - 363.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je srednja kuća u nizu s ukupnom površinom od 93m2, raspoređena na prizemlje i tavan. Okućnica površine oko 70m2 pruža dovoljno prostora za vanjski boravak. U prizemlju se nalaze dvije spavaće sobe, dnevni boravak, dvije kupaonice, kuhinja, ostava te veranda s unutarnje....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 260.480 € na 302.400 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 302.400 €, 94,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 260.480 €
06.03.2026 - 302.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji, udaljenoj od gradske vreve i buke, a na svega par minuta vožnje od centra Pule te mora, smjestila se ova višestambena moderna zgrada sa stanovima od 46 do 136 m2. Stanovi se protežu na četiri kata, dok je parking osiguran ispred zgrade u vidu vanjskih parkirnih....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 264.900 € na 279.900 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šijana, 279.900 €, 94,58 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 264.900 €
07.03.2026 - 279.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan veliki dvosoban stan s vrtom u Puli (Šijana) s lijepim pogledom u mirnom okruženju. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, dvije spavaća sobe s vlastitom kupaonicom, WC-a i dvije terase terase. Stan ima podno grijanje. Svaka spavaća soba ima svoj klima....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 267.900 € na 282.900 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 282.900 €, 89,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 267.900 €
11.05.2026 - 282.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 248.668 € na 293.073 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 293.073 €, 88,81 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 248.668 €
01.05.2026 - 293.073 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091 4953 180 Od 3.300,00 EUR/m2. Prodaje se kompletno renoviran stan u stambeno-poslovnoj zgradi na adresi Vrtlarska ulica 6 u Puli. Stan je u cijelosti opremljen novim namještajem. Nalazi se na 1. katu zgrade i sastoji se od hodnika-predprostora, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja barem 90 m2 porasla cijena (167)
  • nekretnine pula prodaja održavan porasla cijena (2)
  • nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 (118)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.