01 6641 092
Za upit "nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 pala cijena" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.157 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 €
- 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 285.000 €
18.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 83,79 m², orijentiran na istok i zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan ima i ugodnu lođu te okućnicu na korištenje, idealan za opuštanje ili dodatni vanjski prostor. Sastoji se od dvije spavaće sobe....
Promjena cijene sa 238.000 € na 229.000 €
- 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 238.000 €
05.05.2026 - 229.000 €
18.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se stan u Puli, Šijana, smješten na 4. katu stambene zgrade u Koparskoj ulici. Stan ukupne površine 83,12 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život ili investiciju za najam. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja,....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr