• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 do 28 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 do 28 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 do 280000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 do 280000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veli vrh, 263.175 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan na 1. katu 90,75 m² | Velika terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A10 U ponudi je prostran i moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 90,75 m², a projekt je trenutno....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 274.200 €, 95,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

U Puli, u naselju Veli Vrh, prodaje se stan na 3. katu vrhunske novogradnje s liftom, smješten na mirnoj, a odlično povezanoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić i ostali sadržaji za svakodnevni život, dok su centar Pule i uređene plaže dostupni za svega....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 265.000 €, 114,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u centru Pule. Stan, 114.5 m2, sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kuhinjom, terase i kupaone sa odvojenim wc. Za više informacija obratite se: Azra Valjevac +385 91 611 5706 +385 98 420 885 azra@almadominvest.com https://therealestatecroatia.com/hr/nekretnine/prodaje-se-stan-u-centru--smjesten-u-glavnoj-ulici-grada-pule-istarska-ulica-27483....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 104,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan 105 m2 u Puli. Stan se sastoji od kuhinje sa blagovaonom, dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupatila, wc-a, vešeraja, otvorenog ormara u glavnoj sobi i špajze. Za više informacija stojimo na raspolaganju. Info: Azra Valjevac +385 91 611 5706 Email: azra@almadominvest.com....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 279.000 €, 150,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 150 m², smješten u mirnom dijelu Šijane u Puli. Kuća ima funkcionalan raspored prostorija, a idealana je za obiteljski život ili turistički najam. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i velike....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 276.000 €, 104,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u Šišanu prodaje se stan u novogradnji površine 104,02 m, smješten u prizemlju kuće s ukupno dva stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta i terase. Nekretnina uključuje:....

 
 
 
  Stan, PULA, 275.000 €, 108,95 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu manje stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih pulskih naselja, Vidikovcu, nudi se prostrani stan, potpuno namješten i spreman za useljenje. S ukupnom površinom od 108,95 m², stan raspolaže dvjema velikim spavaćim sobama, kupaonicom i dodatnim WC-om, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostran stan u prizemlju stambene zgrade u Puli, useljen prije 3 godine. Stan ima neto površinu od 85 m² te se odlikuje funkcionalnim rasporedom i ugodnim prostorom za obiteljski život. Raspored: 3 spavaće sobe veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom kupaonica....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 275.000 €, 108,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan od 108 m u Puli. Stan je u potpunosti namješten i odmah useljiv. Sastoji se od dvije velike spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom, kupaonice, dodatnog manjeg WC-a, ostave i balkona. Nalazi se u održavanoj zgradi u ugodnom i mirnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, CENTAR, prodajemo stan 51m2 + konba/poslovni prostor/garsonjera 45m2 + 2 x parking mjesto. Stan se sastoji od 2 sobe, kupaona, blagovaona sa kuhinjom, dnevni boravak, terasa. konoba/garsonjera 45m2, dnevni, kuhibha, kupaona, vrt, terasa. Top lokacija blizina svih sadržaja. Završetak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja barem 90 m2 do 280000 eura zadnjih 7 dana (84)
  • nekretnine pula prodaja održavan do 280000 eura zadnjih 7 dana (1)
  • nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 do 280000 eura (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom

Kontakt telefon: