• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 što s - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 što s - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 što skuplje parking

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 što skuplje parking" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 2.926 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Valdebek, 750.000 €, 338,42 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na uređivanoj parceli ukupne površine 993 m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300 m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica ukupne stambene površine 60 m2 koji služi kao dodatni pomoćni i zasebni objekt. Raspored....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 750.000 €, 338,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 720.000 €, 360,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Apartmanska kuća smještena u mirnom okruženju nadomak grada Pule i brojnih plaža. Na uređivanoj parceli ukupne površine 993m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan barem 90 m2 što skuplje parking'
347.000 €
347.000 €
347.000 €
  Apartman, PULA, Monte Magno, 720.000 €, 360,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 643.000 €, 420,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ŠTINJAN - Obiteljska apartmanska kuća smještena na mirnoj lokaciji u idiličnoj ulici nadomak plaža i svog potrebnog sadržaja. Ponosno predstavljamo ovu visoko kvalitetnu i dobro održavanu prostranu apartmansku kuću, smještenu na svega nekoliko koraka od centra Štinjana i svega....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 643.000 €, 420,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 545.000 €, 210,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji Verude Porat, prodaje se atraktivan troetažni stan koji se proteže na impozantnih 210 m2 stambene površine. Smješten je u kvalitetno građenoj obiteljskoj stambenoj zgradi, idealan za obiteljski život i sve koji traže prostran, svijetao i funkcionalan dom. Stan....

 
 
 
  Kuća, PULA, 515.000 €, 220,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodaje se kuća s bazenom i okućnicom u Puli. Ukupna površina kuće iznosi 220m2, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju kuće nalazi se pretprostor, hodnik, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak s izlazom na balkon, jedna spavaća soba, kupaona, dok se na prvome katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, PULA, 499.000 €, 206,87 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.aspectus.com.hr

PULA | EKSKLUZIVNA NEKRETNINA NA STOJI - TRI STAMBENE JEDINICE S POGLEDOM NA MORE Blizina dućana Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na more Pogled na more panoramski Prilaz - asfaltirani Uređena okućnica Velika terasa....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 468.000 €, 110,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran i izuzetno ugodan stan smješten na prvom katu kvalitetne stambene zgrade, na traženoj i praktičnoj lokaciji. Stan ukupne površine 110 m² osmišljen je tako da pruža maksimalnu funkcionalnost, ali i osjećaj topline i komfora već pri samom ulasku.Središnji dio....

 
 
 
  Kuća, PULA, 399.000 €, 138,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo kuću prizemnicu u okolici Pule, koja je smještena u vrlo mirnom naselju. Ukupna stambena površina kuće iznosi 108 m2, a sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje s blagovaonom, prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kupaone, ostave i lođe s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 395.000 €, 106,31 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.aspectus.com.hr

Prodaja - Stan Pula, Kaštanjer | Luksuzan trosoban stan na tri etaže s terasama! Blizina centra Blizina dućana Blizina plaže Blizina škole Ekskluzivan interijer Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na more djelomičan Prilaz - asfaltirani Uređena....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 375.000 €, 165,75 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana etaža kuće na mirnoj lokaciji u Busoleru, u Puli. Stan se nalazi u kući s ukupno tri stana, svaki s vlastitim privatnim ulazom, što osigurava mir i potpunu privatnost. Uz stan dolazi i privatni vrt te parkirno mjesto. Trenutno se do parkinga dolazi zajedničkim....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 320.000 €, 111,99 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo ovaj moderno uređen dvoetažni stan smješten svega na nekoliko minuta od centra Pule. Stan je opremljen modernim namještajem te kao takav se prodaje. Stan je smješten na drugom katu zgrade i na mansardi zgrade, koji se sastoji od kuhinja+ blagovaonica+ dnevni boravak,loggia,kupatila,sobe,dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 312.000 €, 85,90 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan stan u centru Pule s balkonom i parkingom U centru Pule, u blizini stadiona, u kvalitetnoj i očuvanoj zgradi iz 1920. godine, smješten je ovaj vrlo uredan i održavan stan na visokom prizemlju. Stan ima gotovo 86 m² i klasičan layout trosobnog stana iz doba kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Prodaja stana s panoramskim pogledom na Verudi Na atraktivnoj lokaciji u Puli, na Verudi, smjestio se ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi rijetko dostupnu kombinaciju ? vrhunski pogled, odličan raspored i potpunu spremnost za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, VERUDA - STAN 88 m² S PANORAMSKIM POGLEDOM ???????????????????? U jednom od najtraženijih dijelova Pule, u naselju Veruda, prodaje se potpuno uređen i namješten trosoban stan površine 88,30 m². Smješten na 14. katu stambene zgrade s liftom, ovaj stan nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 309.000 €, 86,30 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, VERUDA, vrhunski stan s pogledom na more, Grad Pulu i otoke! U ponudi imamo neponovljivu priliku nedaleko od predivnih plaža i svih potrebnih sadržaja za život ( dućana, tržnice, ljekarne, škola, vrtića, Doma zdravlja) Stan je smješten u zgradi koja ima dva lifta, na 14 katu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 289.000 €, 105,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Centar Pule ? stan s garažom, parkingom i dvorištem (rijetkost na tržištu) Stan s vlastitim parkingom i dvorištem u strogom centru Pule prava je rijetkost na tržištu ? ova nekretnina nudi upravo to. U samom središtu grada Pule nalazi se stan površine cca 68 m², smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 287.370 €, 89,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m², osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 83,79 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 83,79 m², orijentiran na istok i zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan ima i ugodnu lođu te okućnicu na korištenje, idealan za opuštanje ili dodatni vanjski prostor. Sastoji se od dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah ! Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m2, osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 83,20 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Istra, Pula - Vidikovac | Trosoban dvoetažni stan, namješten i odmah useljiv!! Blizina centra Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na planine Pogled panoramski Zasebni ulaz u objekt Oprema Kada Tuš kabina Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr