• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan barem 80 m2 do 29 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan barem 80 m2 do 29 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan barem 80 m2 do 290000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan barem 80 m2 do 290000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.031 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m, smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 83,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 290.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 83,79 m², orijentiran na istok i zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan ima i ugodnu lođu te okućnicu na korištenje, idealan za opuštanje ili dodatni vanjski prostor. Sastoji se od dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 275.000 €, 108,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi s ukupno tri stana, prodaje se prostran stan na prvom katu, ukupne površine 108.95 m2. Sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, toelata, spremišta i natkrivenog balkona koji pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan barem 80 m2 do 290000 eura'
260.000 €
260.000 €
209.000 €
  Stan, PULA, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se četverosobni stan, smješten u kvalitetnoj zgradi građenoj 80' god., na drugom katu, ukupne površine 81 m2. Odličnog, funkcionalnog rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonom, ostavom, balkonom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u pulskoj četvrti Monte Zaro, svega 5 minuta lagane šetnje od samog centra grada, nalazi se ovaj prostran i odlično očuvan stan. U neposrednoj blizini dostupni su svi važni sadržaji ? kafići, trgovine, fakulteti, kao i vrtići i osnovne škole. Također,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 289.000 €, 105,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Centar Pule ? stan s garažom, parkingom i dvorištem (rijetkost na tržištu) Stan s vlastitim parkingom i dvorištem u strogom centru Pule prava je rijetkost na tržištu ? ova nekretnina nudi upravo to. U samom središtu grada Pule nalazi se stan površine cca 68 m², smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, 287.370 €, 89,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m², osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah ! Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m2, osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 78,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u centru Pule sa parkirnim mjestom! Pula. Blizina Bistroa Alighieri. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u centru Pule i sastoji se od tri spavaće sobe, kupatila, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Stan se grije na klima uređaj i električne grijalice. Nova....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 256.500 €, 80,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i odlično povezanom dijelu Šijane smješten je ovaj svijetao i funkcionalan stan površine 80 m2 na 4. katu uredne stambene zgrade s liftom. Zahvaljujući dobrom rasporedu, stan pruža osjećaj prostranosti te je idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam.Sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 83,20 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Istra, Pula - Vidikovac | Trosoban dvoetažni stan, namješten i odmah useljiv!! Blizina centra Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na planine Pogled panoramski Zasebni ulaz u objekt Oprema Kada Tuš kabina Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine u samom centru....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Na iznimno praktičnoj i prometno povezanoj lokaciji u pulskoj četvrti Šijana, nalazi se ovaj funkcionalan stan neto korisne površine 48 m² kojem dodatnu vrijednost daju dva poslovna prostora, idealna za razne djelatnosti ili kao investicija.Stan je pažljivo održavan, a raspored prostora....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 238.000 € na 229.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 229.000 €, 83,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 238.000 €
03.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u Puli, Šijana, smješten na 4. katu stambene zgrade u Koparskoj ulici. Stan ukupne površine 83,12 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život ili investiciju za najam. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 209.000 €, 79,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Želite li posjedovati nekretninu u centru Pule, pogodnu za vlastito stanovanje ili za iznajmljivanje. Nudimo Vam stan u stambenoj zgradi, starogradnji, održavan i useljiv. Stan se nalazi u centru Pule, udaljen od amfiteatra (Arene) oko 150m. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VERUDA, vrhunski stan s pogledom na more, Grad Pulu i otoke! U ponudi imamo neponovljivu priliku nedaleko od predivnih plaža i svih potrebnih sadržaja za život ( dućana, tržnice, ljekarne, škola, vrtića, Doma zdravlja) Stan je smješten u zgradi koja ima dva lifta, na 14 katu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VERUDA - STAN 88 m² S PANORAMSKIM POGLEDOM ???????????????????? U jednom od najtraženijih dijelova Pule, u naselju Veruda, prodaje se potpuno uređen i namješten trosoban stan površine 88,30 m². Smješten na 14. katu stambene zgrade s liftom, ovaj stan nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Prodaja stana s panoramskim pogledom na Verudi Na atraktivnoj lokaciji u Puli, na Verudi, smjestio se ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi rijetko dostupnu kombinaciju ? vrhunski pogled, odličan raspored i potpunu spremnost za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 311.000 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VERUDA, u ponudi imamo fantastičan trosobni stan s panoramskim pogledom na Pulu i more. Stan je ono što većina kupaca traži, ali rijetko pronađe: uređen, funkcionalan i spreman za život bez dodatnih ulaganja. Prodaje se potpuno namješten i opremljen, uključujući sav namještaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 312.000 €, 85,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivan stan u centru Pule s balkonom i parkingom U centru Pule, u blizini stadiona, u kvalitetnoj i očuvanoj zgradi iz 1920. godine, smješten je ovaj vrlo uredan i održavan stan na visokom prizemlju. Stan ima gotovo 86 m i klasičan layout trosobnog stana iz doba kvalitetnih gradnji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more