• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan balkon što veće - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan balkon što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan balkon što veće

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan balkon što veće" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.075 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosobni stan, smješten u kvalitetnoj zgradi građenoj 80' god., na drugom katu, ukupne površine 81 m2. Odličnog, funkcionalnog rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonom, ostavom, balkonom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 720.000 €, 360,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Apartmanska kuća smještena u mirnom okruženju nadomak grada Pule i brojnih plaža. Na uređivanoj parceli ukupne površine 993m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 720.000 €, 360,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan balkon što veće'
178.000 €
260.000 €
399.000 €
  Kuća, PULA, Valdebek, 750.000 €, 338,42 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na uređivanoj parceli ukupne površine 993 m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300 m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica ukupne stambene površine 60 m2 koji služi kao dodatni pomoćni i zasebni objekt. Raspored....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 750.000 €, 338,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, 515.000 €, 220,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodaje se kuća s bazenom i okućnicom u Puli. Ukupna površina kuće iznosi 220m2, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju kuće nalazi se pretprostor, hodnik, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak s izlazom na balkon, jedna spavaća soba, kupaona, dok se na prvome katu nalaze....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 140,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i ugodnom dijelu Pule, na Velom Vrhu, prodaje se prostran i pažljivo održavan stan smješten u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje s uporabnom dozvolom iz 2018. godine. Zgrada ima svega četiri stana, što osigurava privatnost i mir. Glavni stan površine 82 m² nalazi se na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 209.000 €, 122,06 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.neelcon.hr

Predstavljamo stan na traženoj lokaciji u strogom centru grada Pule, poznatim Giardinima. Nalazi se na četvrtom katu obnovljene austrougarske zgrade. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda ukupne površine 122,06 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, 4 sobe, odvojene kuhinje, komfornog....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 468.000 €, 110,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran i izuzetno ugodan stan smješten na prvom katu kvalitetne stambene zgrade, na traženoj i praktičnoj lokaciji. Stan ukupne površine 110 m² osmišljen je tako da pruža maksimalnu funkcionalnost, ali i osjećaj topline i komfora već pri samom ulasku.Središnji dio....

 
 
 
  Stan, PULA, 275.000 €, 108,95 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi s ukupno tri stana, prodaje se prostran stan na prvom katu, ukupne površine 108.95 m2. Sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, toelata, spremišta i natkrivenog balkona koji pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m², smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
  Stan, PULA, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u pulskoj četvrti Monte Zaro, svega 5 minuta lagane šetnje od samog centra grada, nalazi se ovaj prostran i odlično očuvan stan. U neposrednoj blizini dostupni su svi važni sadržaji ? kafići, trgovine, fakulteti, kao i vrtići i osnovne škole. Također,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 312.000 €, 85,90 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivan stan u centru Pule s balkonom i parkingom U centru Pule, u blizini stadiona, u kvalitetnoj i očuvanoj zgradi iz 1920. godine, smješten je ovaj vrlo uredan i održavan stan na visokom prizemlju. Stan ima gotovo 86 m² i klasičan layout trosobnog stana iz doba kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 209.000 €, 79,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Želite li posjedovati nekretninu u centru Pule, pogodnu za vlastito stanovanje ili za iznajmljivanje. Nudimo Vam stan u stambenoj zgradi, starogradnji, održavan i useljiv. Stan se nalazi u centru Pule, udaljen od amfiteatra (Arene) oko 150m. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,54 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen ? idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m, smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan u Puli, smješten na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji, svega 300 m od Pulske Arene i strogog centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade novije gradnje (2017./2018.) sa svega 6 stanova, u mirnoj slijepoj ulici koja....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 170.000 € na 175.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 175.000 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 175.000 €
13.08.2025 - 180.000 €
13.09.2025 - 175.000 €
28.01.2026 - 169.000 €
04.04.2026 - 170.000 €
08.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi prodaje se prostran stan visoko prizemlje, ukupne površine 61 m2.Stan se nalazi u mirnoj ulici s pogledom na šumu. Sastoji od hodnika, kuhinje, i blagovaonice, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupaonice,spremišta i natkrivenog balkona koji pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 270.000 €, 56,50 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji, smješten na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 5 stanova. Ukupna neto površina stana iznosi 56,50 m², a sastoji se od: ? Ulaznog hodnika s garderobom ? Dvije spavaće sobe ? Prostrane kupaonice sa podnim grijanjem ? Dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 56,15 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, udaljen svega 200 metara od mora i Arene, smješten u urednoj stambenoj zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Stan površine 56,15 m2 orijentiran je na zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla, a s balkona se pruža pogled na more koji dodatno....