• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan adaptiran do 80 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan adaptiran do 80 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan adaptiran do 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan adaptiran do 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani obiteljski stan smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Pule ? Monte Zaro. Stan je površine 81,36 m² i nalazi se na prvom katu austrougarske zgrade s ukupno 6 stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe od kojih jedna ima spremne instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, centar, uređen stan 62 m² s dvije spavaće sobe i dva balkona Pula je najveći istarski grad i jedna od najpoželjnijih lokacija za život, odmor i investiciju. Spoj mora, povijesti, gradske infrastrukture i cjelogodišnjih sadržaja čini je odličnim izborom za kupce koji traže nekretninu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan ukupne površine 55m2 nalazi se na 1.katu kuće, a sasatoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, terase šupe i vrta. Stanu pripada vrt koji se djeli sa susjednim stanom u prizemlju, gdje se nalazi i mala kućica koju je moguće....

 
 
 
  Stan, PULA, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade, svega 50 metara od mora. Stan nudi otvoren i očaravajući pogled na more, potpuno je adaptiran i moderno uređen. Raspored prostora....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, VERUDA PORAT, 40 m2 Prodaje se stan na 1. katu stambene zgrade na Verudi Porat. Stan se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja te 220 m od mora. Stan se sastoji od dnevnog/spavaćeg dijela, kuhinje, hodnika, kupaonice, lođe s pogledom na more....

 
 
 
  Stan, PULA, 140.000 €, 28,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je vrhunski renoviran i luksuzno opremljen jednosobni stan, smješten na 1. katu autentične kamene austrougarske zgrade, u potpuno mirnoj ulici u samom centru Pule, u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja i znamenitosti. Stan površine 28 m² odlikuje se izuzetno funkcionalnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja adaptiran do 80 m2 zadnjih 14 dana (12)
  • nekretnine pula prodaja održavan do 80 m2 zadnjih 14 dana (4)
  • nekretnine pula prodaja održavan adaptiran do 80 m2 (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)