• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan adaptiran 100 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan adaptiran 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan adaptiran 100 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan adaptiran 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu smještena u samom centru Pule, udaljena 100m od Arene i 200m od mora! Nekretnina predstavlja izvrsnu investicijsku priliku ? pogodna za dugoročni ili kratkoročni najam! Kuća u nizu (srednja), ukupne površine 104m2 (suteren + prizemlje + kat). Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
13.03.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Pula,adaptirani stan na Stoji RE/MAX Centar nekretnina nudi vam stan u Puli, naselje Stoja veličine 93,94 m2 na 1. katu starogradnje. Stan je koncipiran tako da može biti jedan veliki trosoban stan ili dva jednosobna stana. Jedan stan je već kompletno adaptiran i useljiv, a....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Kuća za investiciju iznad Arene Prodaje se šarmantna kuća iznad Arene, savršena za obiteljski život s turističkim potencijalom. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu investicijsku priliku, mogućnost nadogradnje i brzi povrat uložnog. PRILIKA!! Ukupne površine 104 m2,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 330.000 €, 96,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je odlično koncipiran i moderno uređen trosoban stan površine 96 m2, smješten na trećem katu održavane zgrade u širem centru Pule. Stan se sastoji od ulaznog prostora, prostranog dnevnog boravka s izlazom na terasu, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe (od kojih glavna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Stan, PULA, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je ovaj prostrani stan sa dvije spavaće sobe površine 100 m² u prizemlju manje stambene zgrade na dobroj i mirnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u obiteljskoj stambenoj zgradi na mirnoj lokaciji, te je udaljen svega 1 km od centra grada i 1,6 km od mora. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kamena kuća u nizu u staroj gradskoj jezgri, u blizini Amfiteatra. Radi se o urednom i useljivom objektu, dobrim dijelom adaptirana nekretnina pogodna i za život i za odmor. U prizemnom dijelu kuće se nalazi dnevni dio i kupatilo, te manja ostava. Na katu kuće su dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, 225.000 €, 98,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli na Stoji površine 95m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, 3 spavaće sobe, kupaonice, wc-a, ostave, terase. Odlična lokacija, blizina dućana, škole, vrtića, shopping centra, autobusne stanice, i udaljeno 300m od prekrasnih....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja adaptiran 100 m2 (37)
  • nekretnine pula prodaja održavan 100 m2 (10)
  • nekretnine pula prodaja održavan adaptiran (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.