• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan 90 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan 90 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan 90 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.291 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VERUDA - STAN 88 m² S PANORAMSKIM POGLEDOM ???????????????????? U jednom od najtraženijih dijelova Pule, u naselju Veruda, prodaje se potpuno uređen i namješten trosoban stan površine 88,30 m². Smješten na 14. katu stambene zgrade s liftom, ovaj stan nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m, smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 83,20 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Istra, Pula - Vidikovac | Trosoban dvoetažni stan, namješten i odmah useljiv!! Blizina centra Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na planine Pogled panoramski Zasebni ulaz u objekt Oprema Kada Tuš kabina Klima uređaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan 90 m2'
309.000 €
311.000 €
Na upit
  Stan, PULA, Centar, 312.000 €, 85,90 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivan stan u centru Pule s balkonom i parkingom U centru Pule, u blizini stadiona, u kvalitetnoj i očuvanoj zgradi iz 1920. godine, smješten je ovaj vrlo uredan i održavan stan na visokom prizemlju. Stan ima gotovo 86 m² i klasičan layout trosobnog stana iz doba kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 287.370 €, 89,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m², osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 350.000 €, 88,62 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo stan u centru Pule ukupne stambene površine od 74,62 m2. Stan se nalazi u visokom prizemlju te se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaone, dvije spavaće sobe i dodatne konobe od cca.14m2, koja ima pristup iz stana ili s glave ceste. Stan krasi fugirani....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Prodaja stana s panoramskim pogledom na Verudi Na atraktivnoj lokaciji u Puli, na Verudi, smjestio se ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi rijetko dostupnu kombinaciju ? vrhunski pogled, odličan raspored i potpunu spremnost za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u pulskoj četvrti Monte Zaro, svega 5 minuta lagane šetnje od samog centra grada, nalazi se ovaj prostran i odlično očuvan stan. U neposrednoj blizini dostupni su svi važni sadržaji ? kafići, trgovine, fakulteti, kao i vrtići i osnovne škole. Također,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine u samom centru....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 83,79 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 83,79 m², orijentiran na istok i zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan ima i ugodnu lođu te okućnicu na korištenje, idealan za opuštanje ili dodatni vanjski prostor. Sastoji se od dvije spavaće sobe....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 238.000 € na 229.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 238.000 €
05.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli, Šijana, smješten na 4. katu stambene zgrade u Koparskoj ulici. Stan ukupne površine 83,12 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život ili investiciju za najam. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!