• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan 70 m2 do 3500 eur - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan 70 m2 do 3500 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan 70 m2 do 3500 eura/m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan 70 m2 do 3500 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.408 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • kvalitetan
    • lift
    • 2.kat
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 210.000 €, 67,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, naselje Šijana stan na prodaju. Stan u stambenoj zgradi na 1. katu površine 67,13 m2. Stan se sastoji od: ulaznog predsoblja, kuhinja, dnevni boravak, kupaona, 2 spavaće sobe, lođa, izba. Stan je održavan, p.v.c stolarija. Spremište, parkirno mjesto. Zgrada sa liftom. Cijena....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,54 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen ? idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m, smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan 70 m2 do 3500 eura/m2'
250.000 €
250.000 €
230.000 €
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 67,84 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Štinjanu manje od 1 km do plaže Hidrobaza i nadomak Pule, prodaje se funkcionalan i svijetao stan na Južnoj strani s izvrsnim rasporedom prostorija, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Mobilni: 099 8469 909 Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.