• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan što veće do 24000 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan što veće do 24000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan što veće do 240000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan što veće do 240000 eura" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.211 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • 2.kat
    • kvalitetan
    • grijanje na plin
    • drvarnica
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 209.000 €, 122,06 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.neelcon.hr

Predstavljamo stan na traženoj lokaciji u strogom centru grada Pule, poznatim Giardinima. Nalazi se na četvrtom katu obnovljene austrougarske zgrade. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda ukupne površine 122,06 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, 4 sobe, odvojene kuhinje, komfornog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Na iznimno praktičnoj i prometno povezanoj lokaciji u pulskoj četvrti Šijana, nalazi se ovaj funkcionalan stan neto korisne površine 48 m² kojem dodatnu vrijednost daju dva poslovna prostora, idealna za razne djelatnosti ili kao investicija.Stan je pažljivo održavan, a raspored prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan što veće do 240000 eura'
178.000 €
210.000 €
229.000 €
  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine u samom centru....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 83,20 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Istra, Pula - Vidikovac | Trosoban dvoetažni stan, namješten i odmah useljiv!! Blizina centra Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na planine Pogled panoramski Zasebni ulaz u objekt Oprema Kada Tuš kabina Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se četverosobni stan, smješten u kvalitetnoj zgradi građenoj 80' god., na drugom katu, ukupne površine 81 m2. Odličnog, funkcionalnog rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonom, ostavom, balkonom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 256.500 €, 80,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i odlično povezanom dijelu Šijane smješten je ovaj svijetao i funkcionalan stan površine 80 m2 na 4. katu uredne stambene zgrade s liftom. Zahvaljujući dobrom rasporedu, stan pruža osjećaj prostranosti te je idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam.Sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 209.000 €, 79,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Želite li posjedovati nekretninu u centru Pule, pogodnu za vlastito stanovanje ili za iznajmljivanje. Nudimo Vam stan u stambenoj zgradi, starogradnji, održavan i useljiv. Stan se nalazi u centru Pule, udaljen od amfiteatra (Arene) oko 150m. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Pule, na atraktivnoj i traženoj lokaciji , nalazi se ovaj iznimno ugodan i pažljivo održavan stan površine 69,54 m² , koji se ističe toplinom, karakterom i obiljem prirodnog svjetla. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj stambenoj zgradi te odiše posebnim šarmom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,54 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen ? idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m, smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 67,84 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Štinjanu manje od 1 km do plaže Hidrobaza i nadomak Pule, prodaje se funkcionalan i svijetao stan na Južnoj strani s izvrsnim rasporedom prostorija, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Mobilni: 099 8469 909 Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 203.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 63,62 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 203.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? ŠIŠANSKO NASELJE, PULA Na prodaju stan u Šišanskom naselju, odmah preko puta Opće bolnice Pula, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se brojni trgovački centri, a do strogog centra grada potrebno je svega 15 minuta laganog hoda.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 170.000 € na 175.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 175.000 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 175.000 €
13.08.2025 - 180.000 €
13.09.2025 - 175.000 €
28.01.2026 - 169.000 €
04.04.2026 - 170.000 €
08.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi prodaje se prostran stan visoko prizemlje, ukupne površine 61 m2.Stan se nalazi u mirnoj ulici s pogledom na šumu. Sastoji od hodnika, kuhinje, i blagovaonice, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupaonice,spremišta i natkrivenog balkona koji pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderan stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Novoj Verudi u Puli na svega 300 m od mora, smješten u visokom prizemlju. Stan je funkcionalnog i dobro osmišljenog rasporeda. Stan je funkcionalno i promišljeno raspoređen te obuhvaća ulazni hodnik, prostrani i svijetli....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 190.000 €, 56,33 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaje se lijep, sunčan i izuzetno ugodan stan smješten u visokom prizemlju manje stambene zgrade. Stan je vrlo dobro održavan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struja Voda Kanalizacija Orijentacija.

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 56,15 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, udaljen svega 200 metara od mora i Arene, smješten u urednoj stambenoj zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Stan površine 56,15 m2 orijentiran je na zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla, a s balkona se pruža pogled na more koji dodatno....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 245.000 €, 55,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan s bazenom ? Novogradnja, Valdebek (Pula) Na prodaju je predivna nekretnina ? novogradnja smještena u mirnom dijelu Valdebeka, idealna za ugodan život ili odmor. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade i prostire se na 55 m² stambene površine.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 225.000 €, 49,70 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo stan na prvom katu manje stambene zgrade, ukupne stambene površine od 49,70m2. Nalazi se u jednoj od atraktivnijih lokacija grada, udaljen svega 500m od mora te okružen manjim privatnim kućama. Ulaskom u uredno održavanu i noviju zgradu, dolazimo do stana koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 114.500 €, 46,69 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan površine 46,69 m² nalazi se u mirnom dijelu Monte Zara, u blizini vrtića i škole, na lokaciji koja je vrlo praktična za svakodnevni život. Kvart je dobro povezan s ostatkom grada, a istovremeno nudi uređeno i mirno okruženje. Smješten je u suterenu, no unatoč tome stan je svijetao....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj stan koji se nalazi u prizemlju novogradnje i prostire se na 40 m², što ga čini savršenim za par. Sastoji se od hodnika, dnevnog dijela s kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Dodatnu vrijednost čini vrt od oko 30 m², koji je ograđen....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 38,30 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 185.000 €
28.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli površine 38,3 m² s funkcionalnim rasporedom, smješten u kući katnosti, u samom centru grada, svega 150 metara od Arene. Orijentacija na istok i zapad osigurava dobru osvijetljenost tijekom dana, a dodatnu vrijednost daje veranda i drvarnica. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 175.000 €, 38,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
27.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.