• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan što veće 90 m2 lo - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan što veće 90 m2 lo - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan što veće 90 m2 lođa

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan što veće 90 m2 lođa" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.424 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,30 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Prodaja stana s panoramskim pogledom na Verudi Na atraktivnoj lokaciji u Puli, na Verudi, smjestio se ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi rijetko dostupnu kombinaciju ? vrhunski pogled, odličan raspored i potpunu spremnost za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, Na upit, 88,30 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u pulskoj četvrti Monte Zaro, svega 5 minuta lagane šetnje od samog centra grada, nalazi se ovaj prostran i odlično očuvan stan. U neposrednoj blizini dostupni su svi važni sadržaji ? kafići, trgovine, fakulteti, kao i vrtići i osnovne škole. Također,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja održavan što veće 90 m2 lođa'
287.370 €
311.000 €
285.000 €
  Stan, PULA, Veruda, 309.000 €, 86,30 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, VERUDA, vrhunski stan s pogledom na more, Grad Pulu i otoke! U ponudi imamo neponovljivu priliku nedaleko od predivnih plaža i svih potrebnih sadržaja za život ( dućana, tržnice, ljekarne, škola, vrtića, Doma zdravlja) Stan je smješten u zgradi koja ima dva lifta, na 14 katu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more