• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije nenamješten 90 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije nenamješten 90 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije nenamješten 90 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije nenamješten 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja gospodski, komforan 2S+DB stan ukupne površine 90 m2 smješten na izuzetnoj lokaciji, u blizini Arene u Puli, svega 250 metara od mora! * Stan se sastoji od: - open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, - dvije spavaće sobe, - ulaznog hodnika, - kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 89,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, u ponudi imamo stan u prizemlju stambene zgrade s četiri nadzemne i dvije podzemne etaže smještena je na mirnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja ? škole, vrtića, restorana, benzinske postaje i ambulante. Udaljena je samo 4 km od jedne od najatraktivnijih plaža u okolici.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 328.000 €, 95,47 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2024.,

www.investa.hr

Na svega 2 min. od centra grada Pule, na izuzetno frekventnoj i traženoj lokaciji smjestila se ova višestambena zgrada u kojoj se prodaje stan. Stan je površine od 96 m² stambenog prostora u naravi se radi o tri stambene jedinice, s zajedničkim prostranim ulaznim hodnikom, te svaka....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U središtu Pule, prodaje se etaža u klasičnoj austrougarskoj kući ? prostranih 90 m2, s vlastitim ulazom i karakterom koji nosi trag vremena. Smještena na visokom prizemlju, etaža obuhvaća dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju s izlazom u dvorište te dodatne prostore koji se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Zaro, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA NEKRETNINA U BLIZINI MORA! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu površine 90 m2, kojoj pripadaju i dva spremišta u sklopu zgrade te do iste zgrade u kojoj se nalazi stan, imamo i garažu koja pripada na uporabu i korištenje samo stanu.Garaža je površine 19 m2. Predmet....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, 450.000 €, 90,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Moderna villa nedaleko od centra! Pula leži na jugozapadnom području istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu i najveći je grad u Istri. Poznata je, kao i ostatak regije, po svojoj blagoj klimi, mirnom moru i netaknutoj prirodi. Grad ima dugu tradiciju vinarstva,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Škatari, 219.000 €, 90,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća stambene površine 90 m2 s okućnicom od 78 m2, smještena u mirnom dijelu u okolici Pule. Osnovne informacije: - Tip: samostojeća - Katnost: prizemlje + kat - Broj soba: 2 - Parking: 1?2 mjesta - Orijentacija: istok?jug (puno prirodnog svjetla ?) ? Raspored: - Prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Škatari, 219.000 €, 90,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća stambene površine 90 m² u okolici Pule. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, jedna soba, kupaonica, hodnik i ostava. Na među katu je galerija koja može biti radna soba. Na prvom katu je spavaća soba s balkonom od 2,5 m² i kupaonica.....

 
 
 
  Stan, PULA, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja nenamješten 90 m2 (65)
  • nekretnine pula prodaja najnovije 90 m2 (12)
  • nekretnine pula prodaja najnovije nenamješten (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni