• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije 80 m2 što veće - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije 80 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije 80 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije 80 m2 što veće" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.446 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • bazen
    • namješten
    • 1.kat
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S1, površine m2 (neto površine 75.55 m2) nalazi se u prizemlju zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i natkrivenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 254.000 €, 86,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade sa samo četiri stana. Sastoji se od tri spavaće sobe od čega jedna ima vlastito kupatilo, još jednog kupatila, kuhinje sa ostavom, blagovaonice i dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 268.150 €, 86,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 2. katu zgrade te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, WC te natkrivene terase. Uz stan dolaze 2 parkirna mjesta uz nadoplatu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije 80 m2 što veće'
377.405 €
275.000 €
250.000 €
  Stan, PULA, Veruda, 334.900 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan 85 m2 u prizemlju kuće novije gradnje , a sastoji se od dvije spavaće sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupaonom, ostavom . Stanu pripada i bazen koji se nalazi u dvorištu u blizini stana i parking mjesto. U kući se nalaze još tri stana iste kvadrature....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.436 €, 83,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Top lokacija samo 600 m od centra Pule! Na prodaju je renoviran stan smješten na prvom katu renovirane zgrade, idealan za življenje ili investiranje zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Stan ukupne površine 83.37 m2, sastoji se od hodnika,dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 285.000 €, 82,51 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.neelcon.hr

Prodaje se prekrasan stan, na drugom katu uredne i održavane zgrade sa sveukupno pet stambenih jedinica. Struja Voda Kanalizacija Orijentacija.

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 285.000 €, 82,51 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan, na drugom katu uredne i održavane zgrade sa sveukupno pet stambenih jedinica. Ukupne netto kvadrature 82,51m2, funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda a obuhvaća ulazni hodnik, dvije komotne spavaće sobe, kupaonica sa vlastitim manjim balkonom, open space kuhinja....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani obiteljski stan smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Pule ? Monte Zaro. Stan je površine 81,36 m² i nalazi se na prvom katu austrougarske zgrade s ukupno 6 stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe od kojih jedna ima spremne instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 268.000 €, 81,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. katu zgrade te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ostave te terase. Stan je prilagođen za invalidska kolica. Uz stan dolaze....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaja stana 80 m, odlična lokacija Prodaje se prostran i svijetao stan površine 80 m. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: hodnika dnevnog boravka s kuhinjom 3 spavaće sobe ostave terase. Stan je opremljen s dvije inverter klime te ima centralno grijanje na gradski plin.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 221.480 €, 79,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ostave/vešeraja te natkrivene terase. Stan je prilagođen za invalidska kolica.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostrani stan u Puli nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. S površinom od 79 m², sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje,kupaonice te zasebnog toaleta te verande. Smješten na trećem katu zgrade s dizalom. Udaljenost od centra grada je samo 2500 metara,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 204.000 €, 78,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Stan u srcu grada, Pula. U samom centru grada, na atraktivnoj lokaciji, prodaje se stan površine 78 m (bruto), smješten na drugom katu zgrade. Lokacija nudi savršen spoj urbanog života i šarma stare gradske jezgre, sa svim sadržajima na dohvat ruke. Raspored prostorija: Ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 403.901 €, 78,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C12, površine 78.81 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi na 1 katu zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 2 kupaone i lođe. Stanovi se prodaju po sistemu ključ u....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 243.000 €, 77,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen stan na odličnoj lokaciji, nedaleko Marina Verude. Smješten je na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata, neto korisne površine 73,50m2. Ulaz u stan je odvojen od ostalih te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan , površine 75.55 m2 (netto 72.33 m2) nalazi se u prizemlju . Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivene terase. Stanu pripada vrt površine 84....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more