01 6641 092
Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije 70 m2 što jeftinije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.604 €/m2
Ograniči pretragu
Danas,
www.crozilla.com
Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S1, površine m2 (neto površine 75.55 m2) nalazi se u prizemlju zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i natkrivenog....
Jučer,
www.njuskalo.hr
Vidikovac: odličan obiteljski stan s terasom Cijena: 195.000 EUR Površina stana: 66 m² Uporabna dozvola Prodaje se odličan stan na Vidikovcu, smješten na 9. katu uredne zgrade s liftom, idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Stan površine 62 m² sastoji se od jedne....
Jučer,
www.njuskalo.hr
Prodaje se stan u samom centru Pule, smješten na trećem katu stambene zgrade. Sastoji se od: Tri sobe Kuhinje Hodnika WC-a Stan je svijetao, prozračan i nalazi se na odličnoj lokaciji ? idealnoj za stanovanje, uredski prostor ili investiciju (najam, turistički smještaj). Blizina svih....
Jučer,
www.njuskalo.hr
Prodaje se potpuno opremljen stan za 225000 eur na 1. katu zgrade sa tri stana u Črnjinoj ulici 17 u blizini Pula city mall-a. Stan ima ukupnu površinu opd 68m2 i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevnog boravka, blagovaone, kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe i terase. Stanu pripada....
Danas,
www.crozilla.com
Prodaje se potpuno opremljen i moderno uređen stan na 1. katu manje stambene zgrade sa svega četiri stana, smješten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Pula City Mall. Sam stan je neto stambene površine 65,36 m2 i odlikuje ga funkcionalan raspored, a sastoji se od: - ulaznog hodnika....
Danas,
www.crozilla.com
Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....
Danas,
www.crozilla.com
Na prodaju je dizajnerski uređen stan smješten u samom centru grada, idealan za turistički najam ili ugodan gradski život. Stan ukupne površine 70 m sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje i wc-a. Luksuzno namješten i opremljen. Dodatna prednost je spremište na korištenje....
Jučer,
www.indomio.hr