• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije 50 m2 što manje - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije 50 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije 50 m2 što manje

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije 50 m2 što manje" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 4.039 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 265.577 €, 51,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C17, površine 51.82 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi na 2 katu zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonom, spavaće sobe, kupaone i lođia-e. Stanovi se prodaju po sistemu ključ u ruke....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.428 €, 45,97 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s lođom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 38,77 m² smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 46,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije 50 m2 što manje'
241.000 €
221.753 €
199.000 €
  Stan, PULA, Centar, 172.125 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.000 €, 47,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo lijepi stan, površine 53 m2 u centru grada. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade sa samo tri stana. Sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe i kupatila. Stan je renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija sa komarnicima,....

 
 
 
  Stan, PULA, 189.000 €, 49,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

U samom centru Pule prodaje se kompletno renoviran stan u prizemlju starogradnje, ukupne površine 49,33 m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te dvije spavaće sobe. Nekretnina je renovirana 2024. godine, postavljena je PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 143.840 €, 49,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju te se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te terase. Uz stan dolazi 1 parkirno mjesto uz nadoplatu od 18.000 , a postoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 167.640 €, 50,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. katu zgrade te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te terase. Uz stan dolaze parkirno mjesto uz nadoplatu od 18.000 €, a....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 265.577 €, 51,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C3, površine 51.82 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonom, 1 spavaće sobe, 1 kupaone i lođe. Stanovi se prodaju po sistemu ključ u....

 
 
 
  Stan, PULA, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

U samom srcu Pule, svega 50 metara od veličanstvene pulskog amfiteatra, smjestio se ovaj šarmantan i funkcionalan stan koji predstavlja savršen spoj urbane lokacije, mediteranskog načina života i investicijskog potencijala. Stan ukupne neto reducirane površine 51,05 m² nalazi se na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.945 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novogradnja, Pula! U ponudi je stan na 3. katu višestambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa garderobom, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonom, dnevnim boravkom i natkrivene terase. OPREMA: -el.podno grijanje u kupaonici -el.bojler Ariston Velis -protuprovalna....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 179.900 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan površine 51,63 m2 smješten na trećem katu zgrade s ukupno pet katova, u samom centru Pule. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže praktičan i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji nadomak svim gradskim sadržajima. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

2-sobni stan , kat: 2, ukupne prodajne površine 51,82 m² (podne površine 47,28 m², obračunate po koeficijentu 1,00 = 47,28 m², s pripadajućim: balkon (podne površine 2,81 m², obračunate po koeficijentu 0,50 = 1,41 m²); parkirno mjesto (podne površine 12,50 m², obračunate po koeficijentu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m. Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,80 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo jednosoban stan na drugom novogradnje. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 273.777 €, 53,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C18, površine 53.42 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi na 2 katu zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonom, spavaće sobe, kupaone i lođia-e. Stanovi se prodaju po sistemu ključ u ruke....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 216.999 €, 53,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, Posebna lokacija novog projekta. Lungomare je 4 km dugo obalno šetalište u Puli koje se proteže od gradskog kupališta Valkane pa sve do Gortanove uvale i dalje do Valsalina. Projekt smješten je na jednoj od najboljih lokacija u....