• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje park - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje parking

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje parking" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.575 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Ova prekrasna kuća u Puli savršeno spaja suvremeni stil i udobnost. Smještena samo 2500 m od centra i 3500 m od mora, nudi vam sve blagodati urbanog života i blizinu prirodnih ljepota. S tri kata, obuhvaća 7 soba, uključujući 4 spavaće sobe i 2 dnevna boravka, što je idealno za veću....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje parking'
208.280 €
536.000 €
470.000 €
  Kuća, PULA, Centar, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Blizu mirnoog rezidencijalnog područja unutar prekrasnog parka šume, a opet u samoj blizini nevjerojatne povijesne jezgre Pule. Na raspolaganju su vam 4 spavaće sobe, 4 en-suite kupaonice, dnevni boravak i potpuno opremljena kuhinja s blagovaonom. U vrtu se nalazi bazen i ležaljke....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 610.000 €, 200,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Ova moderna kuća u blizini Pule savršena je prilika za život u blizini mora i prirode. Smještena na prostranom zemljištu od 700 m, kuća se prostire na 200 m s terasama te nudi sve što vam je potrebno za udoban život. Uređena i kultivirana okućnica. Ima dvije etaže te se sastoji od....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 465.000 €, 122,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je iznimno elegantan i prostran stan površine 122 m, smješten u strogom centru Pule korak do vrhunskih restorana, kulturnih znamenitosti i svega što ovaj povijesni grad nudi. Udaljen manje od 1 km od Arene, a svega 2,3 km od prve plaže, ovaj stan predstavlja savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

U naselju Monvidal prodaje se kvalitetan, moderno opremljen i uređen stan smješten u novijoj zgradi s liftom. Stan površine 60 m² odiše funkcionalnošću i ugodnim rasporedom, a uz stan dolazi i privatno parking mjesto ispred zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Monvidal, prodaje se kvalitetan moderno opremljen i uređen stan u novijoj zgradi, s privatnim parkingom ispred zgrade. Stan je veličine 60 m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, gdje se smjestio ugradbeni ormar u kojem se nalazi bojler za centralno grijanje, "open space" prostora u....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 230.000 €, 70,08 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen i moderno uređen stan na 1. katu manje stambene zgrade sa svega četiri stana, smješten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Pula City Mall. Sam stan je neto stambene površine 65,36 m2 i odlikuje ga funkcionalan raspored, a sastoji se od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 229.000 €, 59,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi naše agencije imamo izvrstan stan ukupne površine 59,80 m2 koji se smjestio na prvom katu manje stambene zgrade u najljepšem kvartu grada Pule, Verudi. Zgrada je građena 2005 godine, uredno održavana, u sklopu zgrade nalazi se i veliki parking namijenjen isključivo stanarima,....

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U prodaji stan u visokom prizemlju veličine 60,55 m2. Sastoji se od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje s blagavaonom ,dvije šupe,kupaonice,balkon. Mogućnost dobivanja još jedne spavaće sobe Parking oko zgrade besplatan Do mora i plaže cc 1500 m udaljenosti Do centra grada....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, ŠIJANA - Komotan obiteljski 3SS+DB stan na 1. katu zgrade s liftom, parkingom i pogledom na zelenilo U jednom od najtraženijih dijelova grada Pule, u naselju Šijana, nadomak svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i miran obiteljski život, smjestio se ovaj funkcionalan....