• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje 70 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje 70 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje 70 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.604 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S1, površine m2 (neto površine 75.55 m2) nalazi se u prizemlju zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i natkrivenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 377.405 €, 73,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C27, površine 73.64 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi na 3. katu zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, 2 kupaone i lođe. Stanovi se prodaju po sistemu ključ u....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije što skuplje 70 m2'
235.000 €
260.000 €
259.000 €
  Stan, PULA, Centar, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen stan na odličnoj lokaciji, nedaleko Marina Verude. Smješten je na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata, neto korisne površine 73,50m2. Ulaz u stan je odvojen od ostalih te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u prizemlju održavane stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Šijane, ukupne površine 66,01 m². Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, dvije spavaće sobe, vešeraja, spremišta te kupaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan , površine 75.55 m2 (netto 72.33 m2) nalazi se u prizemlju . Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivene terase. Stanu pripada vrt površine 84....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 64,50 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 64,50 m² smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.875 €, 64,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno opremljen i moderno uređen stan na 1. katu manje stambene zgrade sa svega četiri stana, smješten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Pula City Mall. Sam stan je neto stambene površine 65,36 m2 i odlikuje ga funkcionalan raspored, a sastoji se od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 230.000 €, 70,08 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.neelcon.hr

Prodaje se potpuno opremljen i moderno uređen stan na 1. katu manje stambene zgrade sa svega četiri stana, smješten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Pula City Mall. Struja Voda Kanalizacija Slađana Opačak +385 99 208 6473 sladana@neelcon.hr Moja ponuda Ime i prezime Email Telefon....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 225.000 €, 68,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno opremljen stan za 225000 eur na 1. katu zgrade sa tri stana u Črnjinoj ulici 17 u blizini Pula city mall-a. Stan ima ukupnu površinu opd 68m2 i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevnog boravka, blagovaone, kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe i terase. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, smješten na trećem katu stambene zgrade. Sastoji se od: Tri sobe Kuhinje Hodnika WC-a Stan je svijetao, prozračan i nalazi se na odličnoj lokaciji ? idealnoj za stanovanje, uredski prostor ili investiciju (najam, turistički smještaj). Blizina svih....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Vidikovac: odličan obiteljski stan s terasom Cijena: 195.000 EUR Površina stana: 66 m² Uporabna dozvola Prodaje se odličan stan na Vidikovcu, smješten na 9. katu uredne zgrade s liftom, idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Stan površine 62 m² sastoji se od jedne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.