• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije što jeftinije no - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije što jeftinije no - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije što jeftinije novogradnja

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije što jeftinije novogradnja" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.643 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • 1.kat
    • vrt
    • bazen
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJE SE STAN STAN 1, PRIZEMLJE PULA Na prodaju je stan površine 54,99 m2 u prizemlju (Stan 1) u modernoj novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice, smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što osigurava mir,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,97 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA | PULA ? MONVIDAL | VIŠESTAMBENA ZGRADA S LIFTOM Predstavljamo vam moderan projekt u izgradnji smješten u jednom od najtraženijih kvartova grada Pula ? Monvidal. Projekt obuhvaća višestambenu zgradu s ukupno 40 stanova, osmišljenu za ugodan obiteljski i poslovni život.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije što jeftinije novogradnja'
225.000 €
178.000 €
205.500 €
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 46,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.428 €, 45,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s lođom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 38,75 m smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 54,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalni dvosobni stan u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je na prvom katu te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.945 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novogradnja, Pula! U ponudi je stan na 3. katu višestambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa garderobom, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonom, dnevnim boravkom i natkrivene terase. OPREMA: -el.podno grijanje u kupaonici -el.bojler Ariston Velis -protuprovalna....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 206.600 €, 55,32 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 55,32 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan stan s vrtom u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je u visokom prizemlju te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.129 €, 58,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 225.500 €, 60,38 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 60,38 m². Od navedene površine, 49,77 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji s krovnom terasom i garažom, Pula Valdebek Nalazi se na 2. katu nove stambene zgrade s ukupno 4 stana. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, lođe i prostrane terase na kojoj je predviđena ljetna kuhinja s panoramskim....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 54,90 m smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 54,86 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prekrasan stan s dvorištem u visokokvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji! 1200m od mora! U Štinjanu, na jednoj od najboljih i najatraktivnijih lokacija ovog naselja, u novo izgrađenoj zgradi vrhunske kvalitete, u ponudu smo dobili ovaj prekrasan stan. Ulazom u stan, otvara....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 312.000 €, 105,91 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2 U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 2.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe 2 kupaonice balkon PARKIRNA MJESTA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže. Stan neto površine 60 m (ukupne obračunske površine 102,7 m) odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 110,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi imamo stan u modernom stambenom projektu s liftom i podzemnom garažom, građeni prema najvišim standartima udobnosti i energetske učinkovitosti, smješten u mirnom dijelu Pule Veli Vrh. Stan D 2. kat, zgrada A Površina: 98,52 m Stan se sastoji od: Hodnika Dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 433.650 €, 166,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi novogradnja u centru Pule! U fazi gradnje. U prizemlju zgrade nalazit će se parkirna, garažna mjesta.Stanovi različitih veličina. Lift u zgradi. Stan S22 nalazi se na 4. katu. Sastoji se od hodnika sa garderobom, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, kuhinje sa dnevnim boravkom i blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 755.000 €, 151,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je luksuzan stan s pogledom na more. Blizina mora i plaže na samo 150 metara. Stan se nalazi na 3. katu luksuzne novogradnje. Pogled na more ! Sastoji se od ulaza, ostave, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonciom te s izlazom na terasu, hodnik vodi prema spavaćem....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)