• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja grijanje na plin 4.kat - GoHome
  • nekretnine pula prodaja grijanje na plin 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja grijanje na plin 4.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja grijanje na plin 4.kat" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.510 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 203.000 €, 63,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je stan površine 63,62 m, smješten na četvrtom katu uredno održavane stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji svega nekoliko minuta hoda od strogog centra Pule. Stan se sastoji od: dnevnog boravka s blagovaonicom odvojene kuhinje predsoblja dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 279.000 €, 59,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula , najveći grad istarske regije, poznata je po svojoj bogatoj povijesti, impozantnim rimskim građevinama i slikovitom obalnom krajoliku. Grad se ponosi jednim od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu – Arenom, koja je simbol Pule i domaćin brojnih kulturnih događanja.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 285.000 €
18.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? ŠIJANA | STAN 83,12 M², 3 SPAVAĆE SOBE, 2 TERASE ???????????????????? U mirnom dijelu Pule, u naselju Šijana ? Koparska, smješten je ovaj prostran i funkcionalno raspoređen stan koji pruža idealnu kombinaciju komfora, praktičnosti i odlične lokacije u blizini svih svakodnevnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja grijanje na plin 4.kat'
275.000 €
535.850 €
233.500 €
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan  Pula . Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 233.500 €, 78,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na Verudi, u starijoj novogradnji, smješten na četvrtom katu s lijepim pogledom na zelenilo. Ukupne stambene površine 78,60 m2, odličnog tlocrtnog rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja, kupaonica, toalet, fizički odvojene kuhinje s blagovaonom ali u komunikaciji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 169.950 €, 37,50 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA ? Atraktivan stan na prodaju Prodaje se iznimno atraktivan stan u samom srcu Pule ? na svega nekoliko minuta hoda od svih sadržaja koji čine urbani život potpunim. Ovakve nekretnine rijetko dolaze na tržište! Stan je smješten na četvrtom katu uredno održavane zgrade, što....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 223.000 €, 82,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo atraktivan stan od 82 m² na četvrtom katu starije novogradnje u idealnoj lokaciji u Puli. Stan je orijentiran na JZ, te je potpuno namješten i spreman za useljenje. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim bitnim sadržajima: trgovački centri (Konzum, Kaufland, Plodine,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 122,06 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan za renovaciju 4S+DB u strogom centru grada Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Prevladava....

 
 
 
  Stan, PULA, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula - širi centar, prodajemo stan na lijepoj lokaciji u blizini suda. Stan ukupne površine 74.26 m2, smješten je na četvrtom katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa blagovaonicom, dnevnog boravka, wc-a, predsoblja, dvije spavaće sobe, kupaonice i dvije lođe.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 259.000 €
29.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji uređen stan na četvrtom katu na odličnoj poziciji. Blizina autobusnog kolodvora,trgovačkih centra,povezano autobusnom linijom do grada. Sastoji se od tri spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom,dnevnim boravkom,wc,kupaonica,lođa,balkon,dva hodnika i šupa u prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, CENTAR Prodaje se strogom centru Pula na par minuta hoda od svih sadržaja koje grad pruža. Nalazi se na četvrtom katu prekrasne i uredno održavane zgrade. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, spavće sobe i kupaonice sa wc-om. Iskorištenost....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 349.000 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u strogom centru Pule, u pješačkoj zoni te nedaleko od Foruma, prodaje se ovaj prekrasni i osunčani, dvoetažni dizajnerski stan iz kojeg se pruža otvoreni pogled na more. Stan se nalazi na četvrtom katu održavane stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika/predsoblja,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 285.000 €
12.03.2026 - 259.000 €
24.03.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
28.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u mirnom naselju Koparska u Šijani blizina svih sadrzaja škola autobusna stanica ducani ljekarna vrtic itd. Stan se nalazi na cetvrtom katu zgrade i sastoji se od 3 spavace sobe, kupatilo s wc om, jos jednim odvojenim wc om dva hodnika veliki dnevni boravak i kuhinja....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 203.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 63,62 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 203.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? ŠIŠANSKO NASELJE, PULA Na prodaju stan u Šišanskom naselju, odmah preko puta Opće bolnice Pula, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se brojni trgovački centri, a do strogog centra grada potrebno je svega 15 minuta laganog hoda.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more