• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 420000 eura suteren nov - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 420000 eura suteren nov - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 420000 eura suteren novogradnja

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 420000 eura suteren novogradnja" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.281 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 248.640 € na 266.400 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.400 €, 59,20 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.640 €
12.05.2026 - 266.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo Vam izuzetan projekt moderne višestambene zgrade smještene u srcu Pule, svega nekoliko minuta hoda od živopisnog centra i pješačke zone. Ova lokacija pruža savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za udoban život. Zgrada je pažljivo dizajnirana s naglaskom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.472 € na 266.220 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.220 €, 59,16 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.472 €
12.05.2026 - 266.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 246.330 € na 263.925 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.925 €, 58,65 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 246.330 €
12.05.2026 - 263.925 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 420000 eura suteren novogradnja'
320.000 €
320.000 €
250.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 245.616 € na 263.160 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.160 €, 58,48 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.616 €
12.05.2026 - 263.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 230.500 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 52,73 m2 cca 4740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 230.500 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U ponudi izdvajamo stan sa spavaćom sobom ukupne stambene površine od 52, 73 m2 u prizemlju novogradnje koja je udaljena 400 m od najpopularnije šetnjice Lungomare.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom po otvorenom principu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 245.000 €, 68,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, VELI VRH ? OBITELJSKI STAN S 2 SPAVAĆE SOBE, ZATVORENOM TERASOM I DVA PARKING MJESTA Na mirnoj i ugodnoj lokaciji pulskog naselja Veli Vrh, u kvalitetnoj zgradi starije novogradnje s ukupno 12 stambenih jedinica, smjestio se ovaj svijetao i funkcionalan stan koji predstavlja....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 450.000 €, 167,41 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj gradskoj četvrti Gregovica smjestila su se dva stana od kojih se jedan nalazi u prizemlju dok drugi u suterenu s vrtom ukupne veličine 167,41 m2. Stan u prizemlju ukupne veličine od 75,50 m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, tri spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 205.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 205.000 €, 42,50 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 195.000 €
18.04.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U ponudi izdvajamo stan sa spavaćom sobom ukupne stambene površine od 42,50 m2 na prvom katu novogradnje koja je udaljena 400 m od najpopularnije šetnjice Lungomare.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom po otvorenom principu,....

 
 
 
  Stan, PULA, 163.200 €, 51,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju stan 51 m2 u novogradnji, smješten u suterenu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Ova nekretnina idealna je za manju obitelj, par ili investiciju za turistički ili dugoročni najam. Glavne značajke stana: - 2 spavaće sobe + dnevni boravak (2SS + DB) - Kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 159.000 €, 51,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na Verudi, ukupne površine 51 m2, smješten u suterenu manje zgrade. Stan se sastoji od dvije sobe, open space kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice i vlastitog parkirnog mjesta. Prodaje se potpuno namješten, s novom kuhinjom, novom spavaćom sobom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)