• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 420000 eura održavan do - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 420000 eura održavan do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 420000 eura održavan do 80 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 420000 eura održavan do 80 m2" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 3.504 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • ekskluzivan
    • komforan
    • 1.kat
    • terasa
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Pule, na atraktivnoj i traženoj lokaciji , nalazi se ovaj iznimno ugodan i pažljivo održavan stan površine 69,54 m² , koji se ističe toplinom, karakterom i obiljem prirodnog svjetla. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj stambenoj zgradi te odiše posebnim šarmom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m, smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 420000 eura održavan do 80 m2'
210.000 €
210.000 €
190.000 €
  Stan, PULA, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se četverosobni stan, smješten u kvalitetnoj zgradi građenoj 80' god., na drugom katu, ukupne površine 81 m2. Odličnog, funkcionalnog rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonom, ostavom, balkonom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 256.500 €, 80,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i odlično povezanom dijelu Šijane smješten je ovaj svijetao i funkcionalan stan površine 80 m2 na 4. katu uredne stambene zgrade s liftom. Zahvaljujući dobrom rasporedu, stan pruža osjećaj prostranosti te je idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam.Sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 209.000 €, 79,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Želite li posjedovati nekretninu u centru Pule, pogodnu za vlastito stanovanje ili za iznajmljivanje. Nudimo Vam stan u stambenoj zgradi, starogradnji, održavan i useljiv. Stan se nalazi u centru Pule, udaljen od amfiteatra (Arene) oko 150m. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 78,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u centru Pule sa parkirnim mjestom! Pula. Blizina Bistroa Alighieri. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u centru Pule i sastoji se od tri spavaće sobe, kupatila, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Stan se grije na klima uređaj i električne grijalice. Nova....

 
 
 
  Stan, PULA, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,54 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen ? idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 67,84 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Štinjanu manje od 1 km do plaže Hidrobaza i nadomak Pule, prodaje se funkcionalan i svijetao stan na Južnoj strani s izvrsnim rasporedom prostorija, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Mobilni: 099 8469 909 Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 203.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 63,62 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 203.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? ŠIŠANSKO NASELJE, PULA Na prodaju stan u Šišanskom naselju, odmah preko puta Opće bolnice Pula, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se brojni trgovački centri, a do strogog centra grada potrebno je svega 15 minuta laganog hoda.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 83,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 290.000 €
27.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 83,79 m², orijentiran na istok i zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan ima i ugodnu lođu te okućnicu na korištenje, idealan za opuštanje ili dodatni vanjski prostor. Sastoji se od dvije spavaće sobe....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 238.000 € na 229.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 229.000 €, 83,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 238.000 €
03.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u Puli, Šijana, smješten na 4. katu stambene zgrade u Koparskoj ulici. Stan ukupne površine 83,12 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život ili investiciju za najam. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan u Puli, smješten na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji, svega 300 m od Pulske Arene i strogog centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade novije gradnje (2017./2018.) sa svega 6 stanova, u mirnoj slijepoj ulici koja....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 170.000 € na 175.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 175.000 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 175.000 €
13.08.2025 - 180.000 €
13.09.2025 - 175.000 €
28.01.2026 - 169.000 €
04.04.2026 - 170.000 €
08.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Puli, Vidikovac, u manjoj zgradi prodaje se prostran stan visoko prizemlje, ukupne površine 61 m2.Stan se nalazi u mirnoj ulici s pogledom na šumu. Sastoji od hodnika, kuhinje, i blagovaonice, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupaonice,spremišta i natkrivenog balkona koji pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 83,20 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Istra, Pula - Vidikovac | Trosoban dvoetažni stan, namješten i odmah useljiv!! Blizina centra Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na planine Pogled panoramski Zasebni ulaz u objekt Oprema Kada Tuš kabina Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, 178.000 €, 60,23 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, VIDIKOVAC, u ponudi imamo komforan jednosobni stan s balkonom i pogledom na šumu. Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade, ukupne površine 60,23 m². Smješten je u mirnoj ulici, u blizini svih važnih sadržaja za život ? centra grada, mora, vrtića, škole, trgovine....

 
 
 
  Stan, PULA, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderan stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Novoj Verudi u Puli na svega 300 m od mora, smješten u visokom prizemlju. Stan je funkcionalnog i dobro osmišljenog rasporeda. Stan je funkcionalno i promišljeno raspoređen te obuhvaća ulazni hodnik, prostrani i svijetli....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 270.000 €, 56,50 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji, smješten na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 5 stanova. Ukupna neto površina stana iznosi 56,50 m², a sastoji se od: ? Ulaznog hodnika s garderobom ? Dvije spavaće sobe ? Prostrane kupaonice sa podnim grijanjem ? Dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 56,15 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, udaljen svega 200 metara od mora i Arene, smješten u urednoj stambenoj zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Stan površine 56,15 m2 orijentiran je na zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla, a s balkona se pruža pogled na more koji dodatno....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 245.000 €, 55,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan dvosoban stan s bazenom ? Novogradnja, Valdebek (Pula) Na prodaju je predivna nekretnina ? novogradnja smještena u mirnom dijelu Valdebeka, idealna za ugodan život ili odmor. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade i prostire se na 55 m² stambene površine.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 312.000 €, 85,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivan stan u centru Pule s balkonom i parkingom U centru Pule, u blizini stadiona, u kvalitetnoj i očuvanoj zgradi iz 1920. godine, smješten je ovaj vrlo uredan i održavan stan na visokom prizemlju. Stan ima gotovo 86 m i klasičan layout trosobnog stana iz doba kvalitetnih gradnji....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 225.000 €, 49,70 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo stan na prvom katu manje stambene zgrade, ukupne stambene površine od 49,70m2. Nalazi se u jednoj od atraktivnijih lokacija grada, udaljen svega 500m od mora te okružen manjim privatnim kućama. Ulaskom u uredno održavanu i noviju zgradu, dolazimo do stana koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 114.500 €, 46,69 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan površine 46,69 m² nalazi se u mirnom dijelu Monte Zara, u blizini vrtića i škole, na lokaciji koja je vrlo praktična za svakodnevni život. Kvart je dobro povezan s ostatkom grada, a istovremeno nudi uređeno i mirno okruženje. Smješten je u suterenu, no unatoč tome stan je svijetao....

 
 
 
  Stan, PULA, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

PULA, VERUDA, vrhunski stan s pogledom na more, Grad Pulu i otoke! U ponudi imamo neponovljivu priliku nedaleko od predivnih plaža i svih potrebnih sadržaja za život ( dućana, tržnice, ljekarne, škola, vrtića, Doma zdravlja) Stan je smješten u zgradi koja ima dva lifta, na 14 katu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 311.000 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, VERUDA, u ponudi imamo fantastičan trosobni stan s panoramskim pogledom na Pulu i more. Stan je ono što većina kupaca traži, ali rijetko pronađe: uređen, funkcionalan i spreman za život bez dodatnih ulaganja. Prodaje se potpuno namješten i opremljen, uključujući sav namještaj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj stan koji se nalazi u prizemlju novogradnje i prostire se na 40 m², što ga čini savršenim za par. Sastoji se od hodnika, dnevnog dijela s kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Dodatnu vrijednost čini vrt od oko 30 m², koji je ograđen....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 38,30 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 185.000 €
28.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli površine 38,3 m² s funkcionalnim rasporedom, smješten u kući katnosti, u samom centru grada, svega 150 metara od Arene. Orijentacija na istok i zapad osigurava dobru osvijetljenost tijekom dana, a dodatnu vrijednost daje veranda i drvarnica. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 175.000 €, 38,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
27.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u pulskoj četvrti Monte Zaro, svega 5 minuta lagane šetnje od samog centra grada, nalazi se ovaj prostran i odlično očuvan stan. U neposrednoj blizini dostupni su svi važni sadržaji ? kafići, trgovine, fakulteti, kao i vrtići i osnovne škole. Također,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m, smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VERUDA - STAN 88 m² S PANORAMSKIM POGLEDOM ???????????????????? U jednom od najtraženijih dijelova Pule, u naselju Veruda, prodaje se potpuno uređen i namješten trosoban stan površine 88,30 m². Smješten na 14. katu stambene zgrade s liftom, ovaj stan nudi rijetku kombinaciju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.