• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 400000 eura pala cijena - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 400000 eura pala cijena komforan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 400000 eura pala cijena komforan" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.199 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 385.000 € na 369.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 369.000 €, 128,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 385.000 €
13.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula - Monvidal, prodajemo svijetao i prostran 4-sobni stan površine 128m2 s panoramskim pogledom na 2. katu etažirane zgrade smještene na kraju slijepe i mirne ulice. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i smočnice, 3 spavaće sobe, kupaonice s toaletom i kadom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 385.000 € na 369.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 369.000 €, 128,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 385.000 €
13.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Pula - Monvidal, prodajemo svijetao i prostran 4-sobni stan površine 128m2 na 1. katu etažirane zgrade smještene na kraju slijepe i mirne ulice. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i smočnice, 3 spavaće sobe, kupaonice s toaletom i tuš kadom, odvojenog WC-a,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 444.000 € na 415.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 120,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 444.000 €
11.04.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula, luka i najveći grad Istre. Leži u jugozapadnome dijelu istarskoga poluotoka, na obali dobro zaštićena zaljeva. Od mnogobrojnih sačuvanih spomenika iz rimskoga doba ističu se slavoluk Sergijevaca, bogate arhitektonske i reljefne dekoracije, te Augustov hram s početka I. Pula....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 400000 eura pala cijena komforan'
415.000 €
415.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 244.900 € na 225.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Štinjan, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 245.000 €
21.09.2025 - 244.900 €
07.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj koji privlaći....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 217.000 € na 206.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 217.000 €
23.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na lokaciji Veruda, Pula, u blizini svih gradskih sadržaja kao što tržnica, dućane, sportske dvorane, gradske bazene, škole, vrtići, šetnice, u pješačkoj dostupnosti do mora i plaža nudimo komforan stan u visokom prizemlju u zgradi s ukupno 15 stanova. Zgrada kvalitetne gradnji s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.