• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno zadnj - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno zadnj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan i otmjen stan smješten na prvom katu šarmantne austrougarske zgrade s ukupno samo 8 stanova, što osigurava mir i privatnost. Stan ima ukupnu površinu od 90 m² i izuzetno funkcionalan raspored. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika koji vodi prema dvije velike....

 
 
 
  Stan, PULA, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja gospodski, komforan 2S+DB stan ukupne površine 90 m2 smješten na izuzetnoj lokaciji, u blizini Arene u Puli, svega 250 metara od mora! * Stan se sastoji od: - open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, - dvije spavaće sobe, - ulaznog hodnika, - kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 320.000 €, 111,99 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo ovaj moderno uređen dvoetažni stan smješten svega na nekoliko minuta od centra Pule. Stan je opremljen modernim namještajem te kao takav se prodaje. Stan je smješten na drugom katu zgrade i na mansardi zgrade, koji se sastoji od kuhinja+ blagovaonica+ dnevni boravak,loggia,kupatila,sobe,dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Nedaleko od centra Pule, na svega dvije minute hoda od Arene, smješten je ovaj izvanredan stan koji na savršen način spaja autentičnu povijesnu arhitekturu s profinjenim suvremenim uređenjem. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade sa svega osam stanova.Stan površine 90 m2 odiše elegancijom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 299.000 €, 62,48 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Za prodaju prekrasan stan u centru Pule! Blizina dućana Blizina škole Centar mjesta/grada Ekskluzivan interijer Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na park Oprema Tuš kabina Wi-Fi mreža Klima uređaj Perilica posuđa Podno grijanje Portafon Protuprovalna vrata Ugradbeni....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 400.000 €, 109,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

TOP PRILIKA: Luksuznih 108 m² s uporabnom dozvolom ? Srce Valdebeka Prodaje se prostran, moderan stan u mirnom dijelu Valdebeka. Ovaj vrhunski stan nudi savršen spoj komfora, kvalitete i funkcionalnosti, smješten u intimnoj zgradi novije gradnje sa svega četiri stambene jedinice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 399.184 €, 131,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Novo u Ponudi! Prodajemo stanove u novom stambeno-poslovnom projektu, Pula. Stan A4 se nalazi na 2.katu zgrade B sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone i terase. Stanu pripadaju spremište S1, garaže....

 
 
 
  Kuća, PULA, 399.000 €, 138,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo kuću prizemnicu u okolici Pule, koja je smještena u vrlo mirnom naselju. Ukupna stambena površina kuće iznosi 108 m2, a sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje s blagovaonom, prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kupaone, ostave i lođe s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju renoviran stan, površine 107,14 m, Pula. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i sastoji se od: hodnika, 4 spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, zajedničke kuhinje, dvije ostave. Stanu pripada parkirno mjesto. Stan je namješten vrhunskim namještajem i kategoriziran za....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 140,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i ugodnom dijelu Pule, na Velom Vrhu, prodaje se prostran i pažljivo održavan stan smješten u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje s uporabnom dozvolom iz 2018. godine. Zgrada ima svega četiri stana, što osigurava privatnost i mir. Glavni stan površine 82 m² nalazi se na....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura zadnjih 14 dana (843)
  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.