• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 400000 eura - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 400000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 400000 eura" pronađeno 13 645 nekretnina - prosječna cijena 3.209 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Štinjan, 360.000 €, 120,30 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.eurovilla.hr

U Štinjanu na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 800 m od prvih plaža te s otvorenim pogledom na more smjestio se kvalitetni stambeni projekt s tri zgrade u nizu. Navedeni stan nalazi se na drugom katu te je jedini stan koji se proteže etažom. U svojih 122,50 m2 prostranog stambenog....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 81,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na Stoji u mirnom dijelu prodaje se ovaj prelijepi moderno uređeni stan u prizemlju kuće sa dva stana,a koji se sastoji od dva hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, tri sobe, kupaonice i dvorišta 40,72m2. Uz kuću ima parkirno mjesto. Orijentacija istok-zapad-sjever. Kuća....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 81,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.eurovilla.hr

U srcu Pule, na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u naselju Stoja, smjestio se ovaj izvanredan četverosoban stan, idealan za one koji traže spoj udobnosti, modernog života i blizine mora. Ova prestižna lokacija nudi savršen balans mira i pristupačnosti svim urbanim sadržajima,....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je izuzetno atraktivan stan smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, svega 200 metara od kristalno čistog mora i najljepših pulskih plaža. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj mediteranskog načina života, investicijskog potencijala i svakodnevnog komfora.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 360.000 €, 116,15 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ŠTINJAN Penthouse s pogledom na more savršenog rasporeda Na odličnoj lokaciji u blizini plaža , i samog grada Pule prodaje se penthouse s pogledom na more! Stan broji površinu od 109,56 m2 i sastoji se od hodnika, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom s izlazom....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

STOJA, PRILIKA! PREDIVNI STAN S VRTOM, 250 M DO MORA! Ako ste čekali znak za kupovinu vaše idealne nekretnine u Puli, to je to! Na ponudi je stan s vrtom u najljepšem naselju Stoja, ukupne površine 92M2. Stan se nalazi u prizemlju KOMPLETNO RENOVIRANE austro ugarske vile s ukupno....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na pješačkoj udaljenosti od plaže ( 200 m) na jednoj od najtraženijih lokacija, u prizemlju manje stambene zgrade imamo u ponudi ekskluzivni četverosoban stan površine 80,71 m2 sa privatnim vrtom od 40,72 m2 . Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kuhinje,blagovaonice i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan površine 90 m2 smješten u naselju Nova Veruda. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade i ima ima vlastito parkirno mjesto. Na donjoj etaži nalazi se ulazni hodnik te open space prostor koji obuhvaća kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak s izlazom....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se 3-soban stan u privatnoj kući sa tri stana, u naselju Valkane u Puli. Bruto površina 130m2 (85m2 neto + 45m2 terasa) + 100m2 okućnice + 1 parkirno mjesto. Kuća je etažirana, sa zajedničkim vanjskim ulazom. Visina stropa od 4'5m omogućuje izgradnju galerije po želji. Kuća....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 360.000 €, 110,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 119,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

LUKSUZAN PENTHOUSE S OTVORENIM POGLEDOM NA MORE ? ŠTINJAN Prodaje se ekskluzivan stan A4 smješten u mirnom i atraktivnom naselju Štinjan, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule i predivnog Nacionalnog parka Brijuni. Ova nekretnina savršen je spoj modernog dizajna, komfora i vrhunske....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 360.000 €, 127,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Penthouse s 3 spavaće sobe i panoramskim pogledom na more ? 800 m od plaže! Na atraktivnoj lokaciji, u blizini plaža i svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, prodaje se prostrani penthouse s prekrasnim pogledom na more! Stan se nalazi na vrhu moderne novogradnje i prostire se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Zaro, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU Na top lokaciji na 100 m od mora prodaje se apartman veličine 87,77 m2. Apartman se nalazi u prizemlju s dvije terracei parkirnim mjestom. Tražena pozicija s potencijalomza iznajmljivanje u turističke svrhe ili osobne potrebe. Sastoji se od dvije spavaće sobe,dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 145,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju stan u prizemlju sa suterenom i prostranom okućnicom. Stan se smjestio u prizemlju etaže kuće u blizini plaže,Marine Veruda i svih potrebnih sadržaja. Stan u prizemlju veličine 100,31 m2 podijeljen je u dvije stambene jedinice svaki sa svojim ulazom koji se jedan od njih....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 360.000 €, 110,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo lijepi stan u modernoj novogradnji u Štinjanu, sa pogledom na more. Stan A4, površine 120.30 m2 (neto površine 109,56 m2) se nalazi na 2.katu stambene zgrade A i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje, 3 spavaće sobe, 2 kupaone i natkrivene....

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 145,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

U blizini mora i plaže i svih potrebnih sadržaja smjestio se stan u prizemlju kuće s okućnicom. Stan veličine 107,16 m2 podijeljen je u dvije stambene jedinice koje imaju svaki svoj zasebni ulaz. Prvi stan se sastoji od spavaće sobe,ostave,dnevnog boravka s blagovaonom,kuhinjom,kupaonikom,hodnikom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 360.000 €, 145,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 360.000 €, 165,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u naselju Busoler, udaljenoj od glavne ceste, prodaje se prostran stan smješten u kući s pogledom na zelenilo i prirodu, koji pruža potpunu tišinu i privatnost.Stan se nalazi na prvom katu kuće, s unutarnjim stubištem, ukupne površine 165 m2. Sastoji se od tri spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se 3-soban stan u privatnoj kući sa tri stana, u naselju Valkane u Puli. Bruto površina 130m2 (85m2 neto + 45m2 terasa) + 100m2 okućnice + 1 parkirno mjesto. Kuća je etažirana, sa zajedničkim vanjskim ulazom. Visina stropa od 4'5m omogućuje izgradnju galerije po želji.....

 
 
 
  Kuća, PULA, 360.000 €, 81,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 360.000 €, 119,56 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJETKOST NA TRŽIŠTU Na top lokaciji na 100 m od mora prodaje se apartman veličine 87,77 m2. Apartman se nalazi u prizemlju s dvije terrace i parkirnim mjestom. Tražena pozicija s potencijalom za iznajmljivanje u turističke svrhe ili osobne potrebe. Sastoji se od dvije spavaće sobe,dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 359.500 €, 116,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, u tijeku je izgradnja modernog stambenog kompleksa koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine. Na prodaju je stan na drugom katu ukupne površine 112 m2. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 359.500 €, 116,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 379.775 € na 359.060 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 359.060 €, 138,10 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 386.680 €
11.05.2026 - 379.775 €
22.05.2026 - 359.060 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091 4953 180 Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Od 2.600,00 EUR/m2. Na prodaju kompletno renovirani stan, spreman za useljenje u stambeno-poslovnoj zgradi na adresi Vrtlarska ulica 6, Pula. Nalazi se na 3. katu zgrade te se sastoji od hodnika....

 
 
 
 
+44%

Promjena cijene sa 250.000 € na 359.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 359.000 €, 138,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 250.000 €
22.05.2026 - 359.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam prostrani 3,5-sobni stan površine 138,10 m2, smješten na trećem katu zgrade s ukupno četiri kata, u samom centru Pule. Stan se nalazi na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u centru naselja, što omogućava brz pristup svim važnim sadržajima i infrastrukturnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 337-365 (od ukupno 378)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more