• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 390000 eura za adaptaci - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 390000 eura za adaptaci - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 390000 eura za adaptaciju vrt

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 390000 eura za adaptaciju vrt" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.671 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Monte Magno, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA, VALDEBEK mala obiteljska kuća na mirnoj lokaciji! Prodaje se obiteljska kuća na mirnoj lokaciji udaljena od centra grada 3.5 km. Smještena je na parceli površine 234 m2 a sastoji se od prizemlja i kata ukupne brutto površine 100 m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula-stan na top lokaciji sa vrtom i pogledom na marinu-prvi red! Na prodaju stan 88m2 sa vrtom od 43m2. Stan je smješten u obiteljskoj stambenoj zgradi i sastoji se od ulaznog hodnika,dvije spavace sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, velike ostave,velikog prostora koji....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 375.000 €, 244,63 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća smještena na odličnoj lokaciji u okolici Pule, koja nudi prostran životni prostor i mnoge mogućnosti za prilagodbu. Kuća ima ukupnu površinu od 200,63 kvadrata, a okućnica je prostrana, sa 716 kvadrata. Sastoji se od prizemlja, prvog kata i mansarde. U prizemlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 390000 eura za adaptaciju vrt'
260.000 €
260.000 €
300.000 €
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 365.000 €, 150,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u blizini centra grada, ukupne stambene površine 150 m², smještena na parceli od 350 m². Kuća se sastoji od dva odvojena dvosobna stana ? jedan se nalazi u prizemlju, a drugi na katu, što je čini idealnom za dvije obitelji, život i najam. U prizemlju se nalazi i garaža....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, Kaštanjer prodaje se kuća sa dva stana i garažom. Kuća je vezana jednom stranom. U prizemlju kuće se nalazi jedan stan s garažom. Koji se sastoji od: ulaznog hodnika, kuhinje s blagavaonom, spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice i izlaz na terasu i vrt. Prvi kat veći....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 345.000 €, 90,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije i jedno od najvažnijih kulturnih i povijesnih središta na Jadranu. Poznata je po bogatoj rimskoj baštini, razvijenoj obali te dinamičnom spoju povijesti i suvremenog načina života. Grad nudi sve prednosti urbanog života uz blizinu mora i prirode.....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji u naselju Busoler. Stan se nalazi u kući na 1. katu i sastoji se od stubišta, 2 spremišta, 2 hodnika, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, wc-a, i 2 natkrivene terase ukupne površine od 133m2. Stan ima i vlastiti vrt od 175....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 412.000 €, 177,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u centru Pule i ima dva stana, svaki s tri spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom i kupatilom. Gornji stan je potpuno namješten i prodaje se u takvom stanju, dok je donji stan potrebno prilagoditi i renovirati prema željama budućih vlasnika. Kuća ima veliku garažu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 425.000 € na 415.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Šijana, 415.000 €, 253,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 425.000 €
22.03.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U najvećem istarskom gradu smjestila se ova prostrana kuća ukupne površine 253 m², koja nudi brojne mogućnosti za život ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije etaže: -Prizemlje ? dvije spavaće sobe, kupaonica s WC-om, dnevni boravak i kuhinja. Potrebna je renovacija, što budućem....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 425.000 € na 415.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Ghiro, 415.000 €, 253,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 425.000 €
22.03.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U najvećem istarskom gradu smjestila se ova prostrana kuća ukupne površine 253 m, koja nudi brojne mogućnosti za život ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije etaže: -Prizemlje dvije spavaće sobe, kupaonica s WC-om, dnevni boravak i kuhinja. Potrebna je renovacija, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 416.000 €, 177,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2024.,

www.eurovilla.hr

Na svega nekoliko minuta hoda od centra grada nalazi se ova samostojeća, obiteljska kuća koja pruža puno mogućnosti. Proteže se kroz prizemlje i kat te sadrži dvije stambene jedinice odvojene vanjskim stepeništem.Stanu u prizemlju je potrebna adaptacija i uređenje prema željama budućih....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monvidal, 225.000 €, 120,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vezana kuća u širem centru. 300 metara od Arene. Potrebna adaptacija . Mogućnost dizana još dvije etaže. Iza kuće nalazi se veliki vrt u vlasništvu - oko 300m2. cijena 225,000€. Nije fiksno - dogovor. Sanel ključ 0981938913 ŠIJANA, Pula, 120.00 m2 + Podrum 60m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, PULA, 220.000 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo investicijsku priliku smještenu na atraktivnoj lokaciji u Puli, predio Veruda, na pješačkoj udaljenosti od mora. Predmet prodaje obuhvaća dva stana, jedan površine 85 m2, koji se satoji od hodnika, huhinje i blagovaone, velikog i prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 197.000 €, 90,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad Istarske županije, poznat po svojoj bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i dobro očuvanim rimskim spomenicima. Najpoznatija znamenitost grada je rimski amfiteatar ? Arena, jedan od najbolje sačuvanih antičkih amfiteatara na svijetu. Osim kulturne baštine, Pula....

 
 
 
  Stan, PULA, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m,smješten naprvom katu manje stambene zgrade.Stan jefunkcionalnog rasporeda te se sastoji odtri spavaće sobe,dnevnog boravka, kuhinje, kupaone,zasebnog toaleta,hodnika i predsoblja.Posebnu vrijednost činiodvojeni ulaz u stan, do kojeg se....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone, zasebnog toaleta, hodnika i predsoblja. Posebnu vrijednost čini odvojeni ulaz u stan,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 192.000 € na 185.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 192.000 €
18.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kiaisser-Immobilien vam predstavlja izvanredan stan, jedinstvenu priliku za stvaranje toplog i ugodnog doma s predivnom konobom, njegovanim vrtom i dodatnim potencijalom tavana, koji dodatno obogaćuju ovu posebnu nekretninu. Pula je povijesni grad na jugu istarskog poluotoka, poznat....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 177.000 €, 51,05 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.investa.hr

Prodaje se stan s dvije spavaće sobe i malim vrtom. Stan se nalazi u centru Pule na samo 100m od Arene i 500m od mora. Smješten je na 1. katu manje zgrade. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, kupaone, dodatnog manjeg toaleta....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 160.000 €, 45,36 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Pule, u prizemlju stare austro-ugarske zgrade, prodaje se stan s puno potencijala! Iako je u papirima upisan kao jednosoban s dnevnim boravkom, u stvarnosti se radi o funkcionalnijem rasporedu: dvije spavaće sobe, prostran ulazni prostor, kupaonica, kuhinja i izlaz....