• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 390000 eura hitno Najno - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 390000 eura hitno Najno - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 390000 eura hitno Najnovije

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 390000 eura hitno najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 351.900 €, 130,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S4, smješten na 2.katu Zgrade 3 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 110,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 348.400 €, 128,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S4, smješten na drugom katu Zgrade 6 ima....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 377.405 €, 73,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C27, površine 73.64 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi na 3. katu zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, 2 kupaone i lođe. Stanovi se prodaju po sistemu ključ u....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 395.000 €, 106,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Puli površine 106 m2 u manjoj zgradi novije gradnje. Stan se prostire kroz tri etaže i sastoji se od: Kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom 3 lijepe spavaće sobe 2 kupaonice s WC-om 2 velike terase Ostave. Opremanje: Stan je opremljen visokokvalitetnim namještajem....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 331.500 €, 118,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novo u ponudi! Prodaja stanova u novom projektu na Velom vrhu, Pula! Stan B4, površine 118,65m2 (neto površine od 110.50m2) će se nalaziti na drugom katu i sastojati će se od kuhinje sa dnevnim boravkom i blagavaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone i 2 terase. Uz stan je obavezna kupnja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže. Stan neto površine 60 m (ukupne obračunske površine 102,7 m) odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 312.000 €, 105,91 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2 U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 2.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe 2 kupaonice balkon PARKIRNA MJESTA....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, Centar, 299.000 €, 122,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji posljednjih desetak godina postaje jedna od....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 279.000 €, 150,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 150 m², smješten u mirnom dijelu Šijane u Puli. Kuća ima funkcionalan raspored prostorija, a idealana je za obiteljski život ili turistički najam. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i velike....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 390000 eura najnovije (97)
  • nekretnine pula prodaja do 390000 eura hitno (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.