• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 390000 eura Zadnjih 7 d - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 390000 eura Zadnjih 7 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 390000 eura Zadnjih 7 dana vrt

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 390000 eura zadnjih 7 dana vrt" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.399 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 268.000 €, 55,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novogradnji sa vrtom! Stan se nalazi u maloj zgradi sa samo četiri stana. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, velikog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice sve u jednom prostoru sa izlazom na terasu i vrt od cca 90 m2. Stan ima podno grijanje u dvije zone,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen stan na odličnoj lokaciji, nedaleko Marina Verude. Smješten je na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata, neto korisne površine 73,50m2. Ulaz u stan je odvojen od ostalih te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 390000 eura zadnjih 7 dana vrt'
261.050 €
261.050 €
310.000 €
  Stan, PULA, Veli vrh, 395.000 €, 113,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN S VRTOM, VELI VRH, 3 SS + DB Na prodaju prekrasan stan s vrtom. Površina stana netto 78 m² + dva parkirna mjesta u podzemnoj garaži + vrt veličine 171 m2. Stan je smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s liftom. Ova prostrana i funkcionalno raspoređena nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvojna kuća u mirnom dijelu grada, nadomak centra odlična prilika za obiteljski život ili investiciju Na svega nekoliko minuta hoda od samog centra grada, prodaje se dvojna kuća ukupne netto korisne površine cca 150 m, smještena na zemljištu površine 348 m. Kuća se prostire....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 136,52 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan na Velom Vrhu s vrtom i konobom/dodatnom stambenom jedinicom. Nalazi na 1. katu male stambene zgrade izgrađene 2018. godine u mirnom okruženju. Površina samog stana iznosi 82.59m2. Prostranog je rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, 2 kupaone,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže. Stan neto površine 60 m (ukupne obračunske površine 102,7 m) odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 300.000 €, 93,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Istra, Štinjan, stan na prvom katu koji se sastoji od ulaznog prostora,toaleta, kuhinje s dnevnim boravkom i blagovaonom, natkrivene terase, hodnika, kupatila i dvije spavaće sobe. Ukupne površine 71,39m2, a stanu pripada i garaža,vanjsko parkirno mjesto i ostava, ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, VALDEBEK mala obiteljska kuća na mirnoj lokaciji! Prodaje se obiteljska kuća na mirnoj lokaciji udaljena od centra grada 3.5 km. Smještena je na parceli površine 234 m2 a sastoji se od prizemlja i kata ukupne brutto površine 100 m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 60,20 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo stan u prizemlju novogradnje sa vrtom. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostran stan u prizemlju stambene zgrade u Puli, useljen prije 3 godine. Stan ima neto površinu od 85 m² te se odlikuje funkcionalnim rasporedom i ugodnim prostorom za obiteljski život. Raspored: 3 spavaće sobe veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom kupaonica....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, CENTAR, prodajemo stan 51m2 + konba/poslovni prostor/garsonjera 45m2 + 2 x parking mjesto. Stan se sastoji od 2 sobe, kupaona, blagovaona sa kuhinjom, dnevni boravak, terasa. konoba/garsonjera 45m2, dnevni, kuhibha, kupaona, vrt, terasa. Top lokacija blizina svih sadržaja. Završetak....

 
 
 
  Stan, PULA, 265.000 €, 101,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

U sve traženijem i odlično povezanom naselju Monvidal, nalazi se ovaj prostrani stan u prizemlju zgrade ukupne netto reducirane površine 101,50 m², savršen za obiteljski život, ali i kao investicija za kratkoročni ili dugoročni najam. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom i privatnošću....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 55,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prekrasan i moderno uređen stan smješten u Štinjanu, svega nekoliko minuta od mora i plaža. Stan se nalazi u novogradnji iz 2024. godine te se prodaje potpuno namješten i spreman za useljenje, što ga čini idealnim izborom za obiteljski život, odmor ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 412.000 €, 140,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kuća smještena u mirnom naselju sa ukupnom površinom od 140 m², svaki stan ima po 70 m2. Vrt ima površinu od 683 m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za one koji su spremni uložiti u obnovu i prilagodbu prostora prema vlastitim potrebama. Kuća zahtijeva kompletnu renovaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan sa vrtom na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih jedna ima vlastito kupatilo, još jednog kupatila, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka iz kog se izlazi u vrt površine 110m2. Nov klima uređaj, centralno grijanje. Stanu pripadaju ostava....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan , površine 75.55 m2 (netto 72.33 m2) nalazi se u prizemlju . Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivene terase. Stanu pripada vrt površine 84....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani obiteljski stan smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Pule ? Monte Zaro. Stan je površine 81,36 m² i nalazi se na prvom katu austrougarske zgrade s ukupno 6 stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe od kojih jedna ima spremne instalacije,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 415.000 €, 140,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća smještena u mirnom naselju sa ukupnom površinom od 140 m, svaki stan ima po 70 m2. Vrt ima površinu od 683 m. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za one koji su spremni uložiti u obnovu i prilagodbu prostora prema vlastitim potrebama. Kuća zahtijeva kompletnu renovaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 222.750 €, 61,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 222.000 €, 74,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S1, smješten u prizemlju Zgrade 6 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan stan s vrtom u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je u visokom prizemlju te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 191.500 €, 62,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE STAN STAN 1, PRIZEMLJE PULA Na prodaju je stan u prizemlju (Stan 1) u modernoj novogradnji s ukupno tri stambene jedinice (po jedan stan na svakoj etaži), smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.400 €, 59,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S1, smješten u prizemlju Zgrade 4 ima površinu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan 2-sobni apartman smješten u visokom prizemlju u samom centru Pule. Površine 31 m, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za turistički najam, tako i za ugodan boravak. Stan se ističe dodatnom vrijednošću izlazom u vlastiti vrt i ograđenu terasu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman u centru Pule ? 31 m2 Apartman u visokom prizemlju u centru grada. Odličan za turistički najam ili stanovanje. - 31 m2 - Ocjena na Bookingu 9.3 - Ograđena terasa cca 12 m2 + izlaz u vrt - Aluminijska stolarija - Vrhunska keramika - Blizina svih sadržaja Ukoliko....

 
 
 
  Stan, PULA, 159.800 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan jednosoban stan u modernom novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili sigurnu investiciju u nekretnine u Istri. Stan C3 ima ukupnu stambenu površinu od 48,63 m² te je projektiran....

 
 
 
  Stan, PULA, 158.800 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan u kvalitetnom novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu priliku za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju na istarskom tržištu nekretnina. Stan C4 ima ukupnu stambenu površinu od 48,17....

 
 
 
  Stan, PULA, 158.800 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan u novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili vrijednu investiciju u nekretnine u Istri. Stan C2 ima ukupnu površinu od 48,16 m² te je projektiran prema suvremenim....