• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 380000 eura hitno pala - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 380000 eura hitno pala - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 380000 eura hitno pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 380000 eura hitno pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 385.000 € na 369.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 369.000 €, 128,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 385.000 €
13.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula - Monvidal, prodajemo svijetao i prostran 4-sobni stan površine 128m2 na 1. katu etažirane zgrade smještene na kraju slijepe i mirne ulice. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i smočnice, 3 spavaće sobe, kupaonice s toaletom i tuš kadom, odvojenog WC-a,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 395.000 € na 369.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 369.000 €, 113,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 395.000 €
15.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na Velom Vrhu u mirnom dijelu u gradnji je moderna zgrada sa ukupno 4 stambene jedinice.Opremljena je liftom i podzemnom garažom.Grade se dvije zgrade A i B. Bitne stavke su : Podno grijanje putem dizalice topline i niski režijski troškovi, klima uređaji u svakoj prostoriji, kombinacija....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 385.000 € na 369.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 369.000 €, 128,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 385.000 €
13.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula - Monvidal, prodajemo svijetao i prostran 4-sobni stan površine 128m2 s panoramskim pogledom na 2. katu etažirane zgrade smještene na kraju slijepe i mirne ulice. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i smočnice, 3 spavaće sobe, kupaonice s toaletom i kadom,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 395.000 € na 370.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Busoler, 370.000 €, 200,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 395.000 €
14.03.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina prodaje veliku kuću s garažom, koja se nalazi u predgrađu Pule Na 3 etaže ima 200 m2 stambenog prostora. U prizemlju se nalazi velika kuhinja blagovaona, hodnik i dnevni boravak sa zidanim-zatvorenim kaminom. Kroz sredinu kuće idu kamene stepenice do prvog....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 369.000 €, 113,11 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 398.000 €
05.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.neelcon.hr

Na prodaju je moderan i prostran penthouse smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Zgrada je u izgradnji, a završetak radova planiran je krajem 2026. godine, što jamči suvremenu gradnju visoke kvalitete, uz korištenje najmodernijih materijala....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 420.000 € na 380.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.09.2025 - 400.000 €
26.10.2025 - 420.000 €
22.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

U Puli, u elegantnoj novogradnji na traženoj lokaciji Valdebeka, nalazi se ovaj izniman četverosoban stan, savršen za moderan obiteljski život ili kao vrhunska investicija.Smješten na prvom katu sofisticirane zgrade s tri etaže, ovaj prostrani dom od 114 m2 nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako   tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha , ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha, ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju komfora, kvalitete gradnje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 405.960 € na 378.225 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 378.225 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 405.960 €
08.05.2026 - 378.225 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na 2. katu moderne novogradnje u atraktivnom naselju Veli Vrh, Pula, prodaje se prostrani penthouse ukupne stambene površine 95,75 m². Ovaj luksuzni stan pruža vrhunsku udobnost, funkcionalnost i suvremeni dizajn, idealan za obitelji ili one koji traže ekskluzivnu nekretninu. Penthouse....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 369.000 €, 114,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 398.000 €
08.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo na Velom Vrhu stan u novogradnji u maloj stambenoj zgradi sa samo četiri stana. Stan je u izgradnji i planirani završetak gradnje i useljenje je kraj 2026 godine. Ukupna površina 113,66 m2. Nalazi se na drugom katu i sastoji se od hodnika, dvije kupaonice, vešeraja, tri....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 380000 eura pala cijena (491)
  • nekretnine pula prodaja do 380000 eura hitno (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.