• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 370000 eura pogled na m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 370000 eura pogled na m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 370000 eura pogled na more 60 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 370000 eura pogled na more 60 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.917 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Štinjan, 232.500 €, 61,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stambeni projekt razvija se na jednoj od najtraženijih obalnih lokacija u blizini Pule, nudeći izvanrednu priliku za udoban život kao i sigurnu dugoročnu investiciju. Ovaj pažljivo osmišljen projekt obuhvaća više stambenih zgrada modernog arhitektonskog dizajna, visokih standarda....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 249.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - 2S+DB stan na Verudi 62 m2 - POGLED NA GRAD, ARENU I MORE!! Prodaje se funkcionalan i odlično iskorišten stan površine 62 m, smješten u kvalitetno građenoj stambenoj zgradi iz 1970. godine, na izvrsnoj lokaciji svega 5 minuta pješice do plaže. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.600 €, 57,50 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u manjoj stambenoj zgradi na trećem katu, ukupne površine 57,50 m². Stan se sastoji od: *ulaznog hodnika *dvije spavaće sobe *dnevnog boravka *kuhinje s blagovaonicom *kupaonice *terase *parkirnog mjesta u vlasništvu S terase se pruža prekrasan pogled na more. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 370000 eura pogled na more 60 m2'
215.600 €
230.000 €
200.000 €
  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju dvosobni stan blizu Arene. Opremljen potpuno novim namještajem. Ima ostavu i dio dvorišta. Pogled na more.]]> .

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

U mirnoj i ugodnoj ulici u naselju Veruda Porat nalazi se ovaj odličan stan idealan za obiteljski život ili investiciju za turistički i dugoročni najam. U neposrednoj blizini nalaze se trgovina, pizzeria, dječji vrtić i igralište, dok su prve plaže (Verudela i Pješčana Uvala), centar....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 220.000 €, 59,80 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan je u potpunosti renoviran prije godinu dana. Prodaje se potpuno namješten. Ima pogled na more. Dvosoban stan na izvrsnoj lokaciji (prodaja).

 
 
 
  Kuća, PULA, 247.000 €, 59,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja, stan u Štinjanu od 58,58m2 s pogledom na more Stan se nalazi na 1. katu u mirnoj zoni, okružen je zelenilom a od mora je udaljen samo 500m. U blizini su poznate plaže Hidrobaza, Vile i mnoge druge koje se nastavljaju jedna na drugu uključujući i mirnije plažice na Puntiželi.....

 
 
 
  Stan, PULA, 247.000 €, 59,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 247.000 €, 58,58 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 230.000 €, 57,82 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, moderno dizajniran stan u novogradnji, površine 57,82 m², smješten na prvom katu. Stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, kupaonice, hodnika i velikog open-space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, idealnog za opuštanje i druženje. Posebna prednost....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 207.000 €, 57,50 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u manjoj stambenoj zgradi na prvom katu, ukupne površine 57,50 m². Stan se sastoji od: *ulaznog hodnika *dvije spavaće sobe *dnevnog boravka *kuhinje s blagovaonicom *kupaonice *terase *parkirnog mjesta u vlasništvu S terase se pruža prekrasan pogled na more. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 201.000 €, 57,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 57 m2 2SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 57 m2 na fenomenalnoj lokaciji, udaljen samo 800 m od mora, s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom katu urbane zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 56,15 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, udaljen svega 200 metara od mora i Arene, smješten u urednoj stambenoj zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Stan površine 56,15 m2 orijentiran je na zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla, a s balkona se pruža pogled na more koji dodatno....

 
 
 
  Stan, PULA, 239.000 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Premium stambeni projekt razvija se na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u blizini Pule, nudeći izvrsnu priliku za udoban obiteljski život kao i sigurnu dugoročnu investiciju. Ovaj pažljivo osmišljen projekt obuhvaća više stambenih zgrada koje se odlikuju modernom arhitekturom,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 234.000 €, 55,38 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veruda Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan smješten u jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Verudi, poznatoj po izvrsnoj povezanosti, blizini mora i svim potrebnim sadržajima za ugodan svakodnevni život. Tržnica Veruda, škola, vrtić i trgovine nalaze se svega....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 234.000 €, 55,38 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 55,38 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan koji se ne prodaje samo zbog kvadrata, nego zbog osjećaja koji daje čim uđeš unutra. Na 12. katu uređene zgrade s dva lifta nalazi se trosoban stan ukupne površine 57,5 m² (55,38 m² + 2,1 m² proširenja u zakonitom korištenju) s panoramskim pogledom na more i grad koji jednostavno....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 55,38 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 1,5-sobni stan površine 55,38 m2, smješten na sedmom katu zgrade s ukupno dvanaest katova, u atraktivnoj pulskoj četvrti Veruda. Stan se nalazi u mirnom dijelu grada, okružen prirodom, što ga čini savršenim izborom za one koji cijene spokoj i kvalitetu života. Položaj na....

 
 
 
  Stan, PULA, 289.000 €, 65,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula Prodaje se prostran stan površine 65 m², s pripadajućom ostavom u suterenu veličine 20 m². Stan je potpuno renoviran te se ističe visokim stropovima i velikim, prozračnim i svijetlim prozorima, što prostoru daje dodatnu udobnost i osjećaj prostranosti. Nalazi se nedaleko....

 
 
 
  Stan, PULA, 223.500 €, 55,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Vrhunski stambeni projekt trenutno je u razvoju na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u blizini Pule, pružajući izvanrednu priliku za udoban život i sigurnu dugoročnu investiciju. Ovaj moderan kompleks sastoji se od više stambenih zgrada, projektiranih prema suvremenim arhitektonskim....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 289.000 €, 65,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula Prodaje se prostran stan površine 65 m, s pripadajućom ostavom u suterenu veličine 20 m. Stan je potpuno renoviran te se ističe visokim stropovima i velikim, prozračnim i svijetlim prozorima, što prostoru daje dodatnu udobnost i osjećaj prostranosti. Nalazi se nedaleko....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 284.335 €, 55,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove sa pogledom na more zgrada c Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po svojoj dugoj tradiciji koja seže još u antičko doba. Najprepoznatljiviji simbol grada je Arena u Puli, jedan od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 55,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan koji se ne prodaje samo zbog kvadrata, nego zbog osjećaja koji daje čim uđeš unutra. Na 12. katu uređene zgrade s dva lifta nalazi se trosoban stan ukupne površine 57,5 m (55,38 m + 2,1 m proširenja u zakonitom korištenju) s panoramskim pogledom na more i grad koji jednostavno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 228.700 €, 55,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene – jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 228.700 €, 55,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene ? jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem rimskog nasljeđa,....