• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 370000 eura hitno 100 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 370000 eura hitno 100 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 370000 eura hitno 100 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 370000 eura hitno 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Štinjan, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Štinjan, prodaje se dvoetažni stan 100,67m2 na prvome katu samostojeće kuće. Prvi kat trenutno nije namješten, planiran je veliki dnevni boravak. Unutarnje stepenice vode na drugu etažu koja se nalazi u potkrovlju i sastoji se od galerije s koje se pruža predivan pogled....

 
 
 
  Stan, PULA, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Štinjana u zgradi s četiri stana, prodaje se na prvom katu stan koji se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, tri spavaće sobe, dva kupatila,ostave, spremišta i lijepe terase na kojoj će biti vanjski kamin i sudoper (13,18m2). Stanu će pripadati i posebno....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Puli, u mirnom dijelu naselja Gregovica. Ukupna neto reducirana površina stana iznosi 100,20 m². Smješten je u prizemlju zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, ostave, dvije spavaće sobe, kupaonice te odvojenog WC-a. Stanu....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 338.250 €, 100,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula nije samo grad- ona je način života. Spoj bogate kulture, mora na dohvat ruke, urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog ritma čini je jednim od najpoželjnijih gradova za život i ulaganje u Hrvatskoj. Bilo da tražite miran dom, pametnu investiciju ili nekretninu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Gregovica, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaji je odličan, prostran stan u mirnom naselju, svega par minuta do centra grada Pule. Stan se nalazi u mirnoj, slijepoj ulici. Lokacija stvara osjećaj tišine i mira, dok su potrebni sadržaji poput trgovina i javnog prijevoza lako dostupni. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 313.000 €, 100,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Moderna novogradnja na odličnoj lokaciji! S ponosom Vam možemo ponuditi modernu i kvalitetnu novogradnju na jednoj od najtraženijih lokacija grada Pule. Smještena na svega 3min od centra grada te 5min od prekrasnih plaža koje okružuju grad. Ova moderna višestambena zgrada....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

STAN ISTRA PULA, CENTAR, STAN S KROVNOM TERASOM Tri spavaće sobe + dnevni boravak]]> .

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova nekretnina se nalazi u mirnom dijelu Pule i sastoji se od dvije manje kućice, ljetne kuhinje i velike okućnice koja ostavlja prostora za dječje igralište, bazen ili druge atraktivne pogodnosti. -- Prva kuća ima oko 60m2, veliki otvoreni prostor sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 255.000 €, 100,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Centar Smještena svega 100 metara od veličanstvene Arene, ova kuća u centru Pule nudi savršen spoj povijesti, komfora i mira. S smještena u mirnoj ulici, uživat ćete u tišini i privatnosti, dok je besplatni parking u blizini dodatna pogodnost. Lokacija kao ova je prava....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan  Pula . Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 370000 eura 100 m2 (924)
  • nekretnine pula prodaja do 370000 eura hitno (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad