• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 320000 eura - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 320000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 320000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 320000 eura" pronađeno 12 428 nekretnina - prosječna cijena 3.209 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 112 nekretnina za upit nekretnine pula prodaja do 320000 eura Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • građevinska dozvola
    • opremljen
    • roh-bau
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 295.000 €, 92,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan 2S+DB u blizini centra! NOVOGRADNJA! U ponudi DUX nekretnina nudimo stan s vrtom u neposrednoj blizini centra! Radi se o novom stambenom kompleksu ali predmetna zgrada ima sveukupno 4 stambene jedinice. LOKACIJA: Na pješačkoj udaljenosti od trgovine, teretane ,....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 92,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U našoj puni izdvajamo atraktivan stan smješten u predgrađu Pule na prvom katu nove zgrade ukupne stambene površine od 92,25 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom po otvorenom konceptu, natkrivene terase, dva....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaji je novi stambeni projekt u naselju Monte Turco, na mirnoj lokaciji. Sastoji se od šest stanova kvadrature 40 m2 - 93 m2.Navedeni stan koji prodajemo, oznake je S4, ukupne površine 93.10 m2 te se sastoji od : ulaza s garderobom, tri spavaće sobe, dvije kupaone, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula- Vidikovac, dvoetažni stan u prizemlju sa vrtom. Stan površine 95.36 m2 koji se sastoji od predprostora, wc-a, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, dvije lođe, terase i vrta od cca. 30 m2. Javni parking u blizini zgrade. Gradski plin.....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je stan u novogradnji površine 93,10 m2 na 2. katu stambene zgrade. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka te loggie i natkrivene terase. Stan se prodaje nenamješten. U cijenu je uključeno: Dnevne i spavaće sobe grijanje i hlađenje na klime....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 295.000 €, 72,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u izgradnji, u blizini trgovačkih centara. Stan je oznake S2, površine 92,25m2, na prvom katu koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, natkrivene terase, spremišta S2 i parkirnog mjesta PM4 i PM5....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 81,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U Puli, nedaleko od trgovačkih centara prodaje se ovaj stan na prvom katu koji se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe,kupaone,dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, natkrivenom terasom. Stanu pripada ostava 2,80m2, natkriveno parkirno mjesto 6,25m2 i nenatkriveno parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 88,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? DVA INVESTICIJSKA STANA U STROGOM CENTRU GRADA ? 66,90 m2 U samom srcu grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, prodaje se vrhunski uređena nekretnina ukupne površine 66,90 m2. Prema vlasničkom listu stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupaonice, nužnika....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 275.000 €
17.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvojnu kuću površine 100 m2 smještenu u Puli. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a koncipirana je kao 3S+DB. Kuća ima dvije terase i uređenu okućnicu površine 117 m2. Grijanje centralno na plin. Nekretnina idealna za obiteljski život. ID KOD AGENCIJE: 123-32 MANOR....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, centa, stan s pogledom na more, na iznimno lokaciji. Stan je nalazi u potkrovlju zgrade, prostran, s dobrom toplinksom izolacijom , nedavno renoviran. Sastoi se od dnevnog boravka, kuhinje, 4 spvaće sobe, kupaone, balkona s iznimnim pogledom na more. Laminati i očuvane, nove....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 295.000 €, 88,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Pule, na Veldebeku, u kvalitetnoj novogradnji prodaje se trosobni stan površine 90 m2, smješten na 1. katu manje stambene zgrade koja ukupno ima 2 kata. Raspored je osmišljen vrlo praktično: ulazni hodnik vodi prema open space dnevnom boravku, blagovaonici i kuhinji,....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 295.000 €, 92,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 80,70 m funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veruda, 295.000 €, 1553,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ovo zemljište u naravi šuma površine 1315 m2 i manja parcela 238 m2 (prvi red do mora) nalazi se iznad Marina Veruda te ima pristupni put i prekrasan pogled na more. O Ovo je idealna prilika za one koji žele imati svoj mali komad prirode u blizini grada što otvara mogućnosti za različite....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 295.000 €, 92,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaj stan u modernoj novogradnji u Puli, mikrolokacija Monvidal - Valmade. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade na mirnoj lokaciji, stambene površine oko 80,60m2 te se sastoji od 2 spavaće sobe (13,10m2, te 9,20m2), hodnika (6,10m2) dnevnog boravka blagovaone i kuhinje....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veruda, 295.000 €, 1553,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je zemljište u naravi šuma površine 1.553m2 smješteno na izvrsnoj poziciji ? 1. red do mora (Marina Veruda). Zemljište ima prilazni put i prekasan pogled na more. Ovo je idealna prilika za one koji žele imati svoj mali komad prirode u blizini grada i mora! Poštovani klijenti,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 92,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Pula,dvosobni stan na periferiji grada RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan od 80.70 m2 na prvom katu zgrade u roh bau fazi. Sastoji se od hodnika,dvije spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila i natkrivene terase. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U naselju 3km Pule predstavljamo vam potpuno novi projekt stambene zgrade sa 6 stanova, zgrada će se graditi po najnovijim standardima kvalitete, modernog dizajna i vrhunskih materijala sa početkom gradnje od 15.04.2026. Stan S4 nalazi se na prvom katu a sastoji se od tri spavače....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 275.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kuća na Vidikovcu sa terasom i vrtom, 3S + DB, PLIN U ponudi kuća na Vidikovcu stambene površine 100 m2 te okućnice i vrta oko 70 m2. Kuća se nalazi u mirnije dijelu naselja. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 93,10 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji je moderan stan S4 u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju nadomak Pule. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi sa ukupno 6 stanova, na 1. katu zgrade i ima ukupno 93,10m2 ? ovo je zadnja dostupna prilika u projektu. Stan je osmišljen za komforan obiteljski....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 81,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula , grad bogate povijesti, mediteranskog šarma i ugodnog načina života, savršeno spaja mir svakodnevnice s dinamikom urbanog sadržaja. U jednom od njezinih poželjnih dijelova smjestio se prostrani dvosobni stan ukupne površine 80,70 m 2 , koji se nalazi na....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 93 m2, smješten na prvom katu dvokatnice u Puli, u mirnom naselju Monteserpo-Komunal. Ova 3,5-sobna nekretnina (3S+DB) pruža funkcionalan prostor za udoban život, a istaknuta lokacija osigurava blizinu prirode i iznimnu razinu privatnosti i mira. Stan je orijentiran....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Monte Zaro, 295.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 260.000 €
27.10.2025 - 275.000 €
18.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo šarmantnu kuću na Vidikovcu, stambene površine od 132 m2. Smještena u mirnom dijelu Vidikovca ova simpatična dvoetažna kuća od 132 m2 idealan je dom za obitelj ili one koje traže funkcionalan i ugodan životni prostor. Kuća se nalazi na okućnici od 116m2, te se prizemlje....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 295.000 €, 92,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Stan na prvom katu, neto površina stana 84,25 m2, parkirno mjesto p 4, natkriveno parkirno mjesto p5, ukupna neto površina 92,25 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinja, kupaona, natkrivena terasa, spremište, 2 parkirna mjesta ( jedno je natkriveno)....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasan i prostran stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu u okolici Pule, svega nekoliko kilometara od mora i centra grada. Ovaj stan, smješten na prvom katu moderne zgrade, savršena je kombinacija komfora, funkcionalnosti i svijetlih, otvorenih prostora....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 275.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo renovirani stan u centru Pule! Stan se nalazi na trećem katu Austrougarske zgrade te je kompletno renoviran (struja, voda) 2023 godine. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, ostave, kuhinje i blagovaonice iz koje se izlazi na polu....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 118,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

PULA, STROGI CENTAR, TOP NEKRETNINA prodajemo prekrasan stan 118m2 na 1 katu u samom centru grada. Stan je površine 118m2 i sastoji se od hodnika, kupone, 3 spavaće sobe, ostave, 2 terase, blagovaone sa kuhinjom, dnevnog boravka, ljetne kuhinje. Stanu pripada i privatna garaža. Čisto....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 118,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani stan od 118 m² smješten na prvom katu starije zgrade u samom centru Pule, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Arene. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika, balkona i nepokrivene terase. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 91,73 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo moderan stan u novom stambenom projektu u blizini grada. Stan S4, nalazi na 1.katu stambene zgrade s dva kata i ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom, 2 kupaone, 3 spavaće sobe, loggia-e i natkrivene terase. U kupaonici će biti podno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 81,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, grad bogate povijesti, mediteranskog šarma i ugodnog načina života, savršeno spaja mir svakodnevnice s dinamikom urbanog sadržaja. U jednom od njezinih poželjnih dijelova smjestio se prostrani dvosobni stan ukupne površine 80,70 m2, koji se nalazi na prvom katu moderne stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 294.690 €, 89,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA NOVOGRADNJA stan na 3. katu 89,30 m² | velika terasa | garažno parkirno mjesto A26 U ponudi je prostran stan u novogradnji u Puli, smješten na 3. katu moderne stambene zgrade, ukupne površine 89,30m2 funkcionalnog i komfornog rasporeda te se sastoji od: ulaznog hodnika dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, 294.000 €, 111,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja s tri spavaće sobe i dnevnim boravkom te terasom. Garaža + parking vanjski Manja zgrada.]]> .

 
 
 
  Stan, PULA, 293.549 €, 109,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan S43, smješten na 3. katu modernog stambenog objekta, nudi idealan životni prostor za sve koji traže udobnost i funkcionalnost. S pažljivo osmišljenim rasporedom, ovaj stan se sastoji od ulaznog prostora, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje, tri udobne spavaće sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, 293.500 €, 63,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U Puli, u centru grada prodaje se fantastični dvosobni stan na trećem katu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom i dvije spavaće sobe. Stan se prodaje potpuno namješten kao na slikama. Stan nema blkon ili terasu. Zgrada je uredno održavana,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 346)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more