• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 300000 eura pogled na m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 300000 eura pogled na m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 300000 eura pogled na more 50 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 300000 eura pogled na more 50 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.607 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • 1.kat
    • dvorište
    • okućnica
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 207.500 €, 51,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdavaja stan u visokom prizemlju stambene zgrade s odvojenim zasebnim ulazom i pogledom na more. Prema vlasničkoj dokumentaciji stan ima površinu 51 m2 i sastoji se od jedne sobe, kuhinje, kupaonice i hodnika. Etažno vlasništvo U stvarnom stanju....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 218.000 €, 51,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene – jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 266.244 €, 51,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove sa pogledom na more zgrada c Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po svojoj dugoj tradiciji koja seže još u antičko doba. Najprepoznatljiviji simbol grada je Arena u Puli, jedan od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 300000 eura pogled na more 50 m2'
266.039 €
266.039 €
265.000 €
  Stan, PULA, Centar, 245.000 €, 50,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 245.000 €, 50,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene ? jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem rimskog nasljeđa,....

 
 
 
  Apartman, PULA, 207.500 €, 51,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 180.000 €, 49,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u potkrovlju u staroj jezgri grada Pule. Stan površine 49,22 m2 sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, te dnevne sobe s pogledom na more. Nalazi se u zgradi s ukupno četiri stana. Stan je useljiv, ali mu je potrebna renovacija. Parkirno mjesto....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 230.625 € na 252.150 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 252.150 €, 51,00 m2 cca 4940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 230.625 €
27.03.2026 - 252.150 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prestižnom pulskom kvartu Veruda u izgradnji je novi moderni višestambeni objekt s ukupno 14 stanova, opremljen liftom koji povezuje sve etaže, uključujući suterenske garaže i spremišta. Zgrada će nudit savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i vrhunske lokacije uz pogled na more....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 218.000 €, 51,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 200.000 €, 48,70 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stanu u atraktivnom dijelu grada Pule koji spaja povijesni karakter austrougarske gradnje i moderan stil uređenja. Smješten je na visokom prizemlju stambene zgrade s odvojenim ulazom, svega stotinjak metara od mora. Stan ukupne površine 48,70 m2, funkcionira kao prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, 179.000 €, 52,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 52 m2, smješten na petom katu zgrade s ukupno pet katova, u mirnom dijelu Pule ? Stoja. Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i dnevnim boravkom, pružajući udoban životni prostor za obitelj ili kao investiciju. Stan se ističe atraktivnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 246.000 €, 52,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u novom višestambenom objektu s prekrasnim pogledom na more. Projekt obuhvaća moderne i funkcionalne stanove kvadrature od 42 do 55 m², u zgradi s liftom idealne za stanovanje ili investiciju. Stanovi su pažljivo projektirani kako bi osigurali maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 185.000 €, 47,73 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban stan površine 47,73 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule, u naselju Veli vrh. Ovaj stan ističe se izuzetno mirnom lokacijom te prekrasnim pogledom na more i prirodu, što ga čini idealnim izborom za sve koji cijene opušteno okruženje i....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 185.000 €, 52,47 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Veruda: stan s pogledom na more Cijena: 185.000€ Površina stana: 53 m² Uporabna dozvola Prodaje se stan u Puli, u jednom od najpoželjnijih kvartova ? Verudi. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe (uz mogućnost preinake u dvije), dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 272.650 €, 53,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 259.000 €, 53,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

VERUDA, PULA, STAN S NESMETANIM POGLEDOM NA MORE! U ponudi ekskluzivni stan na najtraženijoj lokaciji u Puli, površine 53,40 m2 s čije se lođe pruža besprijekoran pogled na more, koji Vam nikada neće biti uskraćen obzirom na nemogućnost daljnje gradnje ispred same zgrade. Stan se....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 276.597 €, 53,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 193.000 €, 53,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Pule, na četvrtom katu, nalazi se stan od 53 m² s velikim potencijalom. Trenutno u funkciji poslovnog prostora, s malo ulaganja i odličnim tlocrtnim rasporedom, može se pretvoriti u udoban jednosoban stan. Dnevni boravak, koji već ima potrebne instalacije, pruža fantastičan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 193.000 €, 53,48 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu grada Pule prodaje se stan veličine 53 m2, idealnog rasporeda. Smješten na 4. katu, trenutačno služi kao ured, ali uz pomoć dobrog tlocrtnog rasporeda i malo ulaganja može se prenamjeniti u odličan jednosobni stan. Dio predviđen i opremljen kao dnevni boravak pruža pogled na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.000 €, 53,48 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u centru Pule, stambene površine 53,48 m2, smješten na četvrtome katu. Nekretnina je funkcionalnog tlocrtnog rasporeda i sastoji se od kupaonice, jedne spavaće sobe, te open space prostora sa dnevnim boravkom, kuhinjom sa blagovaonicom i balkona, te je ovaj stan do....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine