• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 300000 eura - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 300000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 300000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 300000 eura" pronađeno 11 937 nekretnina - prosječna cijena 3.211 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • parking
    • za adaptaciju
    • vrt
    • samostojeća
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 279.800 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Pula, Monte Šerpo; prodaje se stambeni projekt novogradnje smješten na mirnoj lokaciji, nedaleko šijanske šume. Sastoji se od dvije manje zgrade.Navedeni stan koji prodajemo, smjestio se u zgradi B, proteže se kroz cijeli drugi kat, površine je 94.45 m2 te se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 279.650 €, 78,77 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Nedaleko od centra grada i poznate Verude smjestila se kvalitetna novogradnja zgrade u mirnoj ulici. S ponosom predstavljamo projekt novogradnje smještenom na zanimljivoj lokaciji u gradu Puli. Naime zgrada se nalazi svega 3 minute vožnje od centra Grada, a jednako tako....

 
 
 
  Apartman, PULA, 279.400 €, 87,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te 10 minuta od prekrasnih mnogobrojnih plaža. Smjestila se u mirnom kvartu na kraju slijepe ulice. Lokacija garantira mir te lak pristup svim potrebnim sadržajima. -- Ovaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 279.400 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno frekventnoj lokaciji, smještena na samo nekoliko minuta od centra grada, ova višestambena zgrada pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja. Okružena drugim stambenim objektima i udaljena samo 100 metara od glavne prometnice, smještena je u mirnoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 279.400 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 279.400 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život u mirnom okruženju, a istovremeno nudi blizinu svih gradskih sadržaja. Višestambena zgrada, smještena na atraktivnoj lokaciji, omogućava jednostavan pristup glavnim prometnicama, dok njezina udaljenost od buke i gužve....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 279.400 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 87 M2 Prodaje se trosoban stan površine 87 m2 na drugom katu stambene zgrade u Puli. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan ima tri komforne spavaće sobe, dva moderna kupatila i prostrana terasa. Stanu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 279.400 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, Istra! Luksuzna novogradnja, blizu centra grada i mora. Stan B Z3. Na svega par minuta od centra grada, na izuzetno frekventnoj i traženoj lokaciji nalazi se stambeni projekt, u svakoj zgradi samo 4 stambene jedinice. Stambeni projekt, udaljen 100m od glavne prometnice, nalazi....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 279.200 €, 93,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi stambeni kompleks sastoji se od 2 stambene dvokatnice, svaka zgrada sa samo 4 stana. Stan S2, nalazi se na 1.katu zgrade B i sastoji se od hodnika, kupaone, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 3 spavaće sobe i terase. Stanu pripada parkirno mjesto koje se dodatno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.investa.hr

Na prodaju je samostojeća katnica smještena u popularnom pulskom predgrađu, na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 500 m od mora. Kuća ima 110 m² stambenog prostora i nalazi se na manjoj parceli od 162m², s okućnicom koja uključuje popločanu površinu i mali vrt okružen zelenilom. Kuća....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 279.000 €, 87,78 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvoetažni stan površine 87,78 m², orijentacije istok?zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Struja Voda Kanalizacija Orijentacija.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.000 € na 279.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 279.000 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 299.000 €
04.03.2026 - 279.000 €
08.03.2026 - 290.000 €
11.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo dvoetažni Moderan stan na Top lokaciji površine 87,78 m2 s tavanskim prostorom površine 8,13 m2 i jednim parkirnim mjestom s priključkom struje za punjenje električnih vozila. Stan je orijentiran istok-zapad te je prostor ispunjen svjetlom tjekom cjelog dana. Stan se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina vam nudi samostojeću, useljivu kuću s dvorištem u popularnom pulskom predgrađu. U prizemlju se nalaze hodnik, kuhinja-dnevni boravak, spremište, kupaonica s prozorom i 2 spavaće sobe. Na katu, do kojeg se dolazi vanjskim stepeništem,se nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Kuća, PULA, 279.000 €, 140,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kuća s terasom i dvorištem, blizu Pule i mora Na prodaju je kuća u okolici Pule, površine 140 m2, s dodatnih 70 m2 dvorišta. Smještena u mirnom dijelu, ova nekretnina idealna je za turistički najam ili kao obiteljska kuća. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 108,95 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Predivan prostrani stan na atraktivnoj lokaciji! U ponudi agencije DUX Nekretnine s ponosom Vam predstavljamo ovaj predivan, prostrani stan na jednoj od traženijih lokacija u Puli. Smješten u manjoj, mirnoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova, ovaj stan nudi savršeno....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 275.000 € na 279.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šijana, 279.000 €, 85,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 275.000 €
25.02.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan 2S+DB s vrtom u novogradnji! MOGUĆNOST KREDITA U prizemlju manje zgrade od 3 stana, prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 85 m², smješten u mirnom i ugodnom naselju. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, moderne kupaonice, dodatnog wc-a, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 86,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U Puli, na Gregovici u zgradi sa četiri stana, prodaje se stan na prvom katu koji se sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe (jedna s vlastitim kupatilom), dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, ostavom i natkrivenom terasom. Stanu pripadaju i dva parkirna mjesta u vlasništvo....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 279.000 €, 59,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula , najveći grad istarske regije, poznata je po svojoj bogatoj povijesti, impozantnim rimskim građevinama i slikovitom obalnom krajoliku. Grad se ponosi jednim od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu – Arenom, koja je simbol Pule i domaćin brojnih kulturnih događanja.....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novi projekt Valdabek , zgrada se 5 stanova . Ovaj stan se nalazi na 1 katu i čine ga : hodnik , dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom ,3 sobe , 2 kupaone , terasa . Stanu pripadaju i 2 parkirna mjesta . Stan dolazi opremljen sa klima uređajem za hlađenje/grijanje , podovi u sobama....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 109,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan na 1 katu manje stambene zgrade. Površina stana iznosi 109 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom iz kojih je izlaz na terasu, dvije velike spavaće sobe, kupaone, odvojenog wca te ostave. Grijanje je riješeno putem....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo samostojeću katnicu od približno 110m², smještenu na izvrsnoj lokaciji, udaljenu samo 700m od mora i 1km od centra Pule. Ova kuća se nalazi na manjoj parceli od 144m², s popločanom okućnicom i malim vrtom okruženim zelenilom. Sa jedne strane kuće je cesta, dok sa stražnje....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah ! Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m2, osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 91,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smješten na prvom katu manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji u Puli ? svega nekoliko minuta hoda od Opće bolnice i centra grada. Stan ima površinu od 85 m2 te se sastoji od: - dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 84,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan od 84 m² na izvrsnoj lokaciji. Nalazi se na drugom katu zgrade s liftom, sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, hodnika, kupaonice s wc-om i još jednim pomoćnim wc-om, te balkona. Centralno grijanje i klimatizacija osiguravaju idealnu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću, Pula, Veli Vrh, stambene površine 110m2. Kuća u prizemlju ima hodnik, kuhinju sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, ostavu, kupaonicu i malo spremište. Na prvom katu ima dvije spavaće sobe, kupaonicu i više spremišta u nižem dijelu podkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću katnicu od približno 110m, smještenu na izvrsnoj lokaciji, udaljenu samo 700m od mora i 1km od centra Pule. Ova kuća se nalazi na manjoj parceli od 144m, s popločanom okućnicom i malim vrtom okruženim zelenilom. Sa jedne strane kuće je cesta, dok sa stražnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 279.000 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Valdebek, Pula - Prodaje se elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan površine 89 m², osmišljen za udoban i moderan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan je tijekom cijelog dana ispunjen prirodnim svjetlom. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog s moderno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 337-368 (od ukupno 382)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni