• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 dvorište 1 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 dvorište 1 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 dvorište 170 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 dvorište 170 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 2.503 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 480.000 €, 174,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, centar Ovo je prilika za one koji traže nešto posebno i unikatno. Smješten u srcu grada, u predivno očuvanoj austrougarskoj vili, ovaj stan nudi jedinstvenu kombinaciju povijesti, udobnosti i privatnosti. Stan se nalazi minutu hoda od centra grada te svih potrebnih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 390.000 €, 166,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Fažana Kuća se nalazi u mjestu udaljeno tek nekoliko minuta vožnje od centra grada Pule i okolnih atraktivnih mjesta poput Fažane. Svi bitni sadržaji za život nalaze se nedaleko od kuće. Ova prostrana samostojeća kuća sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Prizemlje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 325.000 €, 165,75 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ovaj stan smjestio se na odličnoj lokaciji nedaleko od svih sadržaja potrebnih za život. Nalazi se u mirnom kvartu, u slijepoj ulici. Centar grada je udaljen svega 5 minuta vožnje dok su prve plaže udaljene 10ak minuta. -- Stan se smjestio na prvom katu obiteljske kuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 dvorište 170 m2'
325.000 €
440.000 €
350.000 €
  Kuća, PULA, Busoler, 499.000 €, 165,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Istra, u mirnom prigradskom naselju Pule, smjestila se ova samostojeća kuća za odmor na zemljištu površine 394 m2. Neto površina same kuće je 170 m2. Prostire se kroz dvije etaže; u prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja i blagovaonica sa izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Škatari, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ova renovirana kamena kuća u nizu na tri etaže na mirnoj lokaciji nedaleko centra grada. Sastoji se od natkrivenog ulaza, hodnika, spremišta, tri spavaće sobe od kojih dvije imaju svoje kupaone te open space prostor u kojem se nalazi kuhinja s blagovaonom i dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 360.000 €, 172,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA Kuća s dva stana i dvorištem! Mogućnost za zgradu 6 stanova! Prodaje se kuća s dvije stambene jedinice ukupne stambene površine 172 m2 te dvorištem od 273 m2. Lokacijski nekretnina je udaljena 10-ak minuta hoda od centra grada, a u neposrednoj blizini nalaze se trgovina,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 550.000 €, 174,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

Na prodaju prizemnica bruto tlocrtne površine 174 m², smještena na zemljištu od 564 m² u mirnom naselju okolice Pule, odlično raspoređenog prostora koji se proteže kroz cijelo prizemlje. OPIS NEKRETNINE: Kuća se sastoji od 174 m2 stambenoga prostora, okućnice površine od 355 m2, te....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 480.000 €, 174,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 480.000 €, 174,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, 499.000 €, 165,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, u mirnom prigradskom naselju Pule, smjestila se ova samostojeća kuća za odmor na zemljištu površine 394 m². Neto površina same kuće je 170 m². Prostire se kroz dvije etaže; u prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja i blagovaonica sa izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, PULA, 350.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo prostrani trosobni stan površine 165 m2, smješten na prvom katu kuće u mirnom dijelu Pule. Ova nekretnina nudi izvrsnu priliku za udoban život u blizini prirode, s brojnim dodatnim pogodnostima koje povećavaju kvalitetu svakodnevice. Stan je adaptiran 2017. godine, raspored....

 
 
 
  Kuća, PULA, Arena, 350.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređena i kompletno renovirana kuća površine 93 m2 + dvorište 70m2 na izvrsnoj lokaciji u centru grada, udaljeno 300m od Pulske arene. Sastoji se od hodnika, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, dnevni boravak, 2 kuhinje, terasa od 50m2. Kuća je kompletno adaptirana na....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 350.000 €, 163,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Centar Pule srce je grada, bogato povijesnim znamenitostima, kulturnim sadržajima, trgovinama i restoranima. Ovo područje ima jedinstveni spoj antičke arhitekture, modernih sadržaja i živopisnih uličica, što ga čini atraktivnim za stanovnike i posjetitelje. Centar obiluje uskim ulicama....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 400.000 €, 162,94 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je dvojna kuća od 162.69m2 s garažom i dodatnim objektom od 79.54m2 na parceli veličine 472m2. Kuća je razvedena na dvije etaže - prizemlje i kat, a sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kupaonice, toaleta i dvije terase. Osim garaže kuća ima i dodatni objekt,....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 450.000 €, 161,74 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Dvije stambene jedinice Gregovica je relativno nizak brežuljak između Šišanske i Medulinske ceste, čije ime potječe, kako se pretpostavlja, od imigranata koji su ili bili iz Grčke ili su bili pripadnici grčke pravoslavne Crkve. Puležani (Polesani) su ih nazivali Greghi,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 348.000 €, 160,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, okolica Pule Na prodaju su dvije odlične kuće smještene u mirnom naselju, nedaleko centra grada Pule, obje s prostranim dvorištem. U blizini kuća nalaze se svi potrebni sadržaji za život. Prva samostojeća kuća sastoji se od prizemlja i galerije te potpunu renovaciju doživjela....

 
 
 
  Kuća, PULA, 410.000 €, 180,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

PULA OKOLICA PRODAJEMO PREKRASNU KUĆU SA BAZENOM. KUĆA JE 180M2 I DVORIŠTE 600M2 KUĆA SE SASTOJI OD HODNIKA, KUPAONE, KUHINJE I BLAGOVAONE TE DNEVNOG BORAVKA U PRIZEMLJU. NA 1 KATU NALAZE SE 4 SOBE. ČISTO VLASNIŠTVO POTREBNO MANJE ULAGANJE. INFO NA 00385 91 1608456 .

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 539.500 €, 180,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se predivna kuća izgrađena 2008. godine, smještena u mirnom naselju nedaleko grada Pule, idealna za obiteljski život, odmor ili kao izvrsna investicijska prilika. Nekretnina se sastoji od dva stana ? većeg stana površine 130 m² koji se prostire na dvije etaže (prizemlje i....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 160,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 700 metara od mora, prodaje se samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i lijepo uređenom okućnicom. Smještena u uređenom i sigurnom susjedstvu, ova nekretnina nudi tri odvojene stambene jedinice, garažu, više vanjskih parkirnih....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 380.000 €, 180,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj i traženoj lokaciji prodajemo prostranu dvojnu kuću koja se sastoji od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata ukupne stambene površine 180 m2. Podrum : - 2 velike prostorije kojese mogu iskoristiti za još jedan stan, vinski podrum Prizemlje : - ulazni hodnik, veliki....

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 536.000 €, 180,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Ova prekrasna kuća u nizu s bazenom smještena je u mirnom okruženju nadomak Pula, pružajući savršen spoj privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam. Kuća je pažljivo i s ljubavlju uređena te se prostire na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 520.000 €, 180,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od ukupno 6 spavaćih soba ali je podjeljen u dva stana tako da sada manji stan ima spavaću sobu, kupatilo i dnevni sa mini kuhinjom u cca 40m2 dok se veći stan (145m2) sastoji od 4 spavaće sobe, dva kupatila (jedno sa jacuzzi kadom), dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Apartman, PULA, Busoler, 536.000 €, 180,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Gregovica, 350.000 €, 155,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
17.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepa kuća s bazenom u Puli, smještena u mirnom naselju, a istovremeno blizu centra grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 155 m² i okućnicu od 195 m², idealna za obitelj ili kao investicija za kuću za odmor. Sastoji se od prizemlja i....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 380.000 €, 155,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je lijepa kuća s bazenom u Puli, smještena u mirnom naselju, a istovremeno blizu centra grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 155 m i okućnicu od 195 m, idealna za obitelj ili kao investicija za kuću za odmor. Sastoji se od prizemlja i dva....

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 480.000 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA NA PRODAJU ? PULA (DOLINKA) ? VELIKI PLAC + INVESTICIONI POTENCIJAL Na prodaju porodična kuća u Puli, naselje Dolinka (ulica Špiljevac), smeštena u mirnoj slepoj ulici ? idealno za život ili investiciju. Dirktna prodaja od vlasnika bez agencije i posrednika. Lokacija: 5 min kolima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.