• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2" pronađeno 8 023 nekretnina - prosječna cijena 2.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • 2.kat
    • balkon
    • parking
    • lift
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 136,52 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan na Velom Vrhu s vrtom i konobom/dodatnom stambenom jedinicom. Nalazi na 1. katu male stambene zgrade izgrađene 2018. godine u mirnom okruženju. Površina samog stana iznosi 82.59m2. Prostranog je rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, 2 kupaone,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 154,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na vrlo poželjnoj lokaciji strogog centra grada Pule na drugom katu dobro održavane zgrade starije gradnje. Stan se sastoji od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, blagovaonicom i izlazom na vrlo prostranu zatvorenu terasu, 3 spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 321.000 € na 333.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 333.000 €, 114,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 321.000 €
01.03.2026 - 333.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kvalitetan četverosoban stan na izvrsnoj lokaciji u Valbandonu, na svega 1 km udaljenosti od predivnih plaža. Stan ? oznake A, ukupne površine 114,74 m2, će se nalaziti u prizemlju moderne novogradnje, u manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 236.880 € na 245.340 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 245.340 €, 84,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 236.880 €
17.05.2026 - 245.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan na 1. katu 84,60 m² | Velika terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A15 U ponudi je moderan i prostran stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten na 1. katu suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 84,60 m², a projekt je trenutno....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 245.340 €, 84,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu zgrade te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, WC te loggie. Stan je prilagođen za invalidska kolica. Uz stan dolaze....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 330.000 €, 113,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji, u blizini trgovačkih centara. Stan oznake S ?D?, smješten u zgradi A1, ukupne površine 113m², nalazi se na drugom katu zgrade te se sastoji od: - ulaznog hodnika (6.50m2 ) - dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom (37.60m2 )....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 330.000 €, 113,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u izgradnji, u blizini trgovačkih centara. Stan je oznake "D", u zgradi "A1" površine 113m2, na drugom katu koji se sastoji od : - ulazni hodnika (6.50m2 ) - dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom (37.60m2 ) - tri spavaće sobe (11m2), (9.26m2) i (11.32m2) - kupaonica....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra , Pula Na prodaju je stan na traženoj i mirnoj lokaciji u Puli, idealnoj za ugodan obiteljski život ili kao investicija za dugoročni najam. Lokacija nudi mir i privatnost, a istovremeno je u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom katu zgrade i ima ukupnu stambenu....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Povijesni centar Pule ili Stari grad Pula čini zaštićenu urbanističku cjelinu koja obuhvaća najužu gradsku jezgru Pule, tj. područje centralnog gradskog brežuljka Kaštela. U ovom predivnom i podosta mirnom kvartu, a opet u strogom centru grada smjestila su se 2 apartmana Apartmani....