• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 270000 eura parking odr - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 270000 eura parking odr - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 270000 eura parking održavan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 270000 eura parking održavan" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.347 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Monte Ghiro, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 78,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u centru Pule sa parkirnim mjestom! Pula. Blizina Bistroa Alighieri. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u centru Pule i sastoji se od tri spavaće sobe, kupatila, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Stan se grije na klima uređaj i električne grijalice. Nova....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 270000 eura parking održavan'
285.000 €
285.000 €
245.000 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 256.500 €, 80,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i odlično povezanom dijelu Šijane smješten je ovaj svijetao i funkcionalan stan površine 80 m2 na 4. katu uredne stambene zgrade s liftom. Zahvaljujući dobrom rasporedu, stan pruža osjećaj prostranosti te je idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam.Sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 83,20 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Istra, Pula - Vidikovac | Trosoban dvoetažni stan, namješten i odmah useljiv!! Blizina centra Blizina plaže Blizina škole Javni parking - besplatni Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na planine Pogled panoramski Zasebni ulaz u objekt Oprema Kada Tuš kabina Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 245.000 €, 55,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan s bazenom ? Novogradnja, Valdebek (Pula) Na prodaju je predivna nekretnina ? novogradnja smještena u mirnom dijelu Valdebeka, idealna za ugodan život ili odmor. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade i prostire se na 55 m² stambene površine.....

 
 
 
  Stan, PULA, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Novoj Verudi u Puli na svega 300 m od mora, smješten u visokom prizemlju. Stan je funkcionalnog i dobro osmišljenog rasporeda. Stan je funkcionalno i promišljeno raspoređen te obuhvaća ulazni hodnik, prostrani i svijetli....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je jedan od najpoželjnijih gradova na Jadranu - savršena kombinacija bogate povijesti, mediteranskog šarma i moderne gradske dinamike. Grad u kojem je Arena svakodnevni prizor, a more, kultura, gastronomija i svi urbani sadržaji nalaze se na dohvat ruke. Nekretnine u samom centru....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah ! Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m2, osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 67,84 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Štinjanu manje od 1 km do plaže Hidrobaza i nadomak Pule, prodaje se funkcionalan i svijetao stan na Južnoj strani s izvrsnim rasporedom prostorija, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Mobilni: 099 8469 909 Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 175.000 €, 38,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 185.000 €
27.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Puli površine 38,3 m² s funkcionalnim rasporedom, smješten u kući katnosti, u samom centru grada, svega 150 metara od Arene. Orijentacija na istok i zapad osigurava dobru osvijetljenost tijekom dana, a dodatnu vrijednost daje veranda i drvarnica. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 38,30 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 185.000 €
28.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 287.370 €, 89,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderni dvoetažni stan s terasama, parkingom i dodatnim prostorima ? potpuno namješten, useljiv odmah Na prodaju je elegantan i kvalitetno opremljen dvoetažni stan reducirane površine 89m², osmišljen za udoban, moderan i bezbrižan život. Zahvaljujući orijentaciji istok?zapad, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 289.000 €, 105,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Centar Pule ? stan s garažom, parkingom i dvorištem (rijetkost na tržištu) Stan s vlastitim parkingom i dvorištem u strogom centru Pule prava je rijetkost na tržištu ? ova nekretnina nudi upravo to. U samom središtu grada Pule nalazi se stan površine cca 68 m², smješten u prizemlju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri