• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom k - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom k - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom kvalitetan porasla cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom kvalitetan porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 245.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Štinjan, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 245.000 €
30.03.2026 - 240.000 €
17.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan smješten na prvom katu manje zgrade sa svega 3 stana. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji udaljenoj samo 1 km od mora i uređenih plaža. Sastoji se od kuhinje sa prostranim i osunčanim dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupatila. Također,....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 202.500 € na 220.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 202.500 €
01.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kvalitetan dvosoban stan na izvrsnoj lokaciji u Valbandonu, na svega 1 km udaljenosti od predivnih plaža. Stan ? oznake B, ukupne površine 75,78 m2, će se nalaziti na prvom i drugom katu moderne novogradnje, u manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 236.880 € na 245.340 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 245.340 €, 84,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 236.880 €
16.05.2026 - 245.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan na 1. katu 84,60 m² | Velika terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A15 U ponudi je moderan i prostran stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten na 1. katu suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 84,60 m², a projekt je trenutno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 161.000 € na 165.830 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 165.830 €, 53,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 161.000 €
06.03.2026 - 165.830 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan novogradnja u prizemlju sa vrtom, stambena zgrada modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje . Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba, terasa i vrt 77,63m2. U prizemlju zgrade nalazi se spremište te stan ima jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 131.000 € na 165.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 165.000 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 131.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan stan u novogradnji smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Puli. Nekretnina je idealna za život, ali i kao sigurna investicija za dugoročni ili turistički najam. Projektirana je u suvremenom stilu, s naglaskom na kvalitetu gradnje i funkcionalnost prostora.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 159.600 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 159.600 €, 51,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 155.000 €
06.03.2026 - 159.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prigradskom naselju prodaje se stan u prizemlju zgrade sa pripadajućim vrtom. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba, terasa i vrt 51,03m2. U prizemlju zgrade nalazi se spremište te stan ima jedno parkirno mjesto. Stan je ukupne kvadrature:....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 159.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 155.000 €
06.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stanova Pula. Stan novogradnja na drugom katu stambene zgrade modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba ,lođa i parkirno mjesto . U zajedničkom dvorištu nalazi se jedno parkirno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 159.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 155.000 €
07.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U prigradskom mjestu kraj Pule prodaje se stan novogradnja na drugom katu stambene zgrade modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje potpuno novi projekat. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba i natkrivena terasa, parkirno....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 137.000 €
27.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderno projektiran stan 1,5-sobne strukture (1S+DB), ukupne površine 51,03 m2, smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže, na atraktivnoj lokaciji u Puli, naselje Šikići. Stan je izgrađen 2025. godine te se ističe funkcionalnošću i suvremenim arhitektonskim....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 137.000 €
27.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam moderan stan površine 48,51 m2 smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom naselju Šikići, Pula. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja, okružen prirodom i obiljem sunca, što ga čini idealnim odabirom za one koji traže udoban i kvalitetan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura s kvalitetan porasla cijena (31)
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom porasla cijena (4)
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom kvalitetan (49)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr