• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom k - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom k - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom kvalitetan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom kvalitetan" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.901 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Magno, 242.000 €, 62,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji na Velom Vrhu u Puli, u mirnom obiteljskom okruženju, u izgradnji je moderna stambena zgrada s ukupno 4 stana.Projekt je osmišljen prema suvremenim standardima gradnje, s naglaskom na udobnost, energetsku učinkovitost i kvalitetan način života.Zgrada je opremljena....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 235.600 €, 55,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Sisplac -- Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, projekt Sisplac stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 216.600 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Moderan 2SS+DB stan s garažom u novoj zgradi na Monvidalu U jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Monvidalu, predstavlja se moderan stan u okviru kvalitetnog novograditeljskog projekta. Riječ je o stanu koji spaja suvremenu arhitekturu, udobnost i funkcionalnost, a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 260000 eura s garažom kvalitetan'
206.000 €
206.000 €
198.400 €
  Apartman, PULA, Sisplac, 235.600 €, 55,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 249.000 €, 53,34 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 249.000 €, 53,00 m2 cca 4700 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, 246.600 €, 88,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je stan tipa 2,5-sobni (2S+DB), ukupne površine 88,07 m², smješten u samom centru Pule. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za sve koji traže prostran i funkcionalan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, unutar urbanog središta grada. Stan se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 238.000 €, 55,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 220.000 €, 62,66 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan, smješten na trećem katu uredne i održavane zgrade starije novogradnje, ukupne površine 62,66 m2. Stan je odličnog tlocrtnog rasporeda, obuhvaća ulazno predsoblje, prostranu kuhinju s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonica, komforna terasa zapadne orijentacije,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 206.000 €, 48,06 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 205.000 €, 47,85 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 205.000 €, 47,00 m2 cca 4360 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 197.200 €, 54,97 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA ? Moderan stan s garažom u novoj zgradi na Monvidalu U jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Monvidalu, predstavlja se moderan stan u okviru kvalitetnog novograditeljskog projekta. Riječ je o stanu koji spaja suvremenu arhitekturu, udobnost i funkcionalnost, a sve....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji na Velom Vrhu u Puli, u mirnom obiteljskom okruženju, u izgradnji je moderna stambena zgrada s ukupno 4 stana. Projekt je osmišljen prema suvremenim standardima gradnje, s naglaskom na udobnost, energetsku učinkovitost i kvalitetan način života.Zgrada je opremljena....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 179.400 €, 44,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM  Ako   tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha , ovaj vrhunski jednosoban stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 179.400 €, 44,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM Ako tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha, ovaj vrhunski jednosoban stan nudi savršenu kombinaciju komfora, kvalitete gradnje i funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 175.000 €, 44,76 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 175.000 €, 45,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Suvremena stambena zgrada s ukupno četiri stana trenutno je u izgradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u mirnom i uređenom naselju Veli Vrh. Projekt je razvijen u skladu s modernim građevinskim standardima, s naglaskom na funkcionalnost, energetsku učinkovitost i visoku....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 279.400 €, 87,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno frekventnoj lokaciji, smještena na samo nekoliko minuta od centra grada, ova višestambena zgrada pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja. Okružena drugim stambenim objektima i udaljena samo 100 metara od glavne prometnice, smještena je u mirnoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine