• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura roh-bau s g - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura roh-bau s g - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura roh-bau s garažom 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura roh-bau s garažom 70 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.252 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Šijana, 238.000 €, 73,19 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 73,19 m2 nalazi....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 71,93m2 nalazi se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 233.000 €, 71,93 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 260000 eura roh-bau s garažom 70 m2'
238.000 €
238.000 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji sa garažom Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 73,96 m2 nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine