• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking sut - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking sut - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking suteren

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking suteren" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.892 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veli vrh, 245.000 €, 68,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, VELI VRH OBITELJSKI STAN S 2 SPAVAĆE SOBE, ZATVORENOM TERASOM I DVA PARKING MJESTA Na mirnoj i ugodnoj lokaciji pulskog naselja Veli Vrh, u kvalitetnoj zgradi starije novogradnje s ukupno 12 stambenih jedinica, smjestio se ovaj svijetao i funkcionalan stan koji predstavlja....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 230.500 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 52,73 m2 cca 4740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 230.500 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U ponudi izdvajamo stan sa spavaćom sobom ukupne stambene površine od 52, 73 m2 u prizemlju novogradnje koja je udaljena 400 m od najpopularnije šetnjice Lungomare.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom po otvorenom principu,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se šarmantna kuća u nizu smještena u samom centru Pule, udaljena 100m od Arene i 200m od mora! Nekretnina predstavlja izvrsnu investicijsku priliku ? pogodna za dugoročni ili kratkoročni najam! Kuća u nizu (srednja), ukupne površine 104m2 (suteren + prizemlje + kat). Nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking suteren'
229.000 €
205.000 €
250.000 €
 
+9%

Promjena cijene sa 230.625 € na 252.150 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 252.150 €, 51,94 m2 cca 4860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 230.625 €
29.03.2026 - 252.150 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prestižnom pulskom kvartu Veruda u izgradnji je novi moderni višestambeni objekt s ukupno 14 stanova, opremljen liftom koji povezuje sve etaže, uključujući suterenske garaže i spremišta. Zgrada će nudit savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i vrhunske lokacije uz pogled na more....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.c21futura.com

U centru Pule, nedaleko svih sadržaja, posredujemo u prodaji ovog potpuno renoviranog i opremljenog stana. Stan se nalazi na 2. katu stambene zgrade, te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, te kupaonice. Terasa je zatvorena čime je dobiveno još 20m2 zatvorenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Arena, 250.000 €, 105,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu u centru Pule, udaljeno 100m od Pulske arene. Neto površine 105m2 + 30 m2 vrta u suterenu 2 etaže ? prizemlje + kat U prizemlju se nalazi kupaonica, spavaća soba, kuhinja I Dnevni boravak, ostava, terasa U suterenu se nalazi vrt cca 30m2 I ostava Na katu se....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan stan ukupne površine 60 m², smješten na atraktivnoj lokaciji na Verudi, u neposrednoj blizini mora. Zahvaljujući izvrsnoj poziciji, svi potrebni sadržaji nalaze se na pješačkoj udaljenosti ? restorani, trgovine, trgovački centri, kafići te popularne....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 194.750 € na 205.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 194.750 €
27.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prestižnom pulskom kvartu Veruda u izgradnji je novi moderni višestambeni objekt s ukupno 14 stanova, opremljen liftom koji povezuje sve etaže, uključujući suterenske garaže i spremišta. Zgrada nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i vrhunske lokacije, s određenih stanova....

 
 
 
  Stan, PULA, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji imamo svijetao i prostrani stan na odličnoj lokaciji ukupne površine 58,83 m2 u koju površinu nije uključena drvarnica u suterenu zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice, ostave, hodnika i balkona , a pripada mu....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 88.500 €, 51,09 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2025.,

www.investa.hr

Pula, Gregovica, povoljan stan u suterenu blizu centra U širem centru Pule, na području naselja Gregovica, na prodaju je stan u suterenu zgrade, ukupne površine 51 m². Zbog svoje povoljne cijene i kvalitetne lokacije, ovaj stan predstavlja priliku za rješavanje stambenog pitanja ili....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr