• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking bar - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking bar - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking barem 60 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking barem 60 m2" pronađeno 931 nekretnina - prosječna cijena 3.228 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • namješten
    • prizemlje
    • roh-bau
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 75,50 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrani stan na mirnoj lokaciji u Puli, nedaleko od Marine Veruda. Smješten na prvom katu kuće s ukupno tri etaže, stan ima neto korisnu površinu od 75,50 m². U stan se dolazi kroz zasebni ulaz kojim se ulazi u hodnik koji spaja sve prostorije, a stan obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, 241.900 €, 75,58 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake S1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.048 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji u strogom centru Pule, prodaje se stan ukupne stambene površine 76,38 m2. Smjestio se na trećem katu poslovno-stambene zgrade od ukupno pet katova. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, dva kupatila, dvije manje spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu....

 
 
 
  Stan, PULA, 183.200 €, 57,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake B2 neto površine 54.75 m2 nalazi se na 1.katu zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji od:....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 257.048 €, 76,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani dvosobni stan na 1 etaži manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. U prizemlju zgrade će se nalaziti natkrivene garaže, ostave, te jedan dvosobni stan.Na 1. katu smjestit će se 2 dvosobna stana, dok je 2 kat rezerviran za penthouse od 146 m2, s pogledom na more.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 210.000 €, 77,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 230.000 €
13.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj i mirnoj lokaciji u Puli, na Monte Zaru, prodaje se prostran stan površine 77 m², smješten na 1. katu austrougarske zgrade bez lifta. Zgrada se sastoji od prizemlja i prvog kata, te je u zgradi sveukupno 5 stanova. Stan se sastoji od ukupno pet prostorija, uključujući:....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monvidal, 213.070 €, 57,13 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ovaj moderan projekt smjestio se na Monvidalu. Ovaj kvart nalazi se na odličnoj lokaciji. Svi potrebni sadržaji su nadohvat ruke, centar grada udaljen je samo dva kilometra, prve plaže na 10 minuta vožnje te Pula City Mall je udaljen svega 500injak metara. Ova stambeno-poslovna....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 213.070 €, 57,13 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 217.700 €, 57,13 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U šarmantnom prigradskom naselju Štinjan nudimo stan u novogradnji na prvom katu ukupne stambene površine od 57,13 m2. Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina dobila je....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 243.000 €, 77,46 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 77,46 m2 smješten na prvom katu dvokatnice u Puli, u naselju Šijana. Ova 2,5-sobna nekretnina (2S+DB) nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i dnevnim boravkom, što je čini idealnim izborom za obitelj ili parove koji traže prostrani dom na mirnoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 78,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.spectrum-realestate.eu

Istra, Pula Prodaje se stan na traženoj lokaciji u centru Pule. Stan se nalazi na 2.katu stambene zgrade. Površina stana iznosi 78 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Zbog površine stana i rasporeda prostorija, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Puli, naselje Valmade. Stan A1 neto površine 48m2 nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, natkrivene terase s izlazom na vrt 46.m2 Stanu pripada i spremište i ne natkriveno parking mjesto.....

 
 
 
  Stan, PULA, 198.850 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam projekt novogradnje na lokaciji Veli vrh, Pula gdje se predviđa izgradnja 8 višestambenih objekata s ukupno 32 stanova, po četiri stana u svakoj zgradi na samo 300 m od mora. Stan oznake S2 nalazi se u zgradi 2 ukupne površine 57,50 m2. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 207.000 €, 78,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan u blizini centra grada. Stan je dvoetažni te se kao takav i vodi u vlastovnici. Na prvoj etaži nalazi se predsoblje, ulazni hodnik, kupaona, prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, spremište i dvije spavaće sobe, stepenicama se penjemo na drugu....

 
 
 
  Stan, PULA, 187.000 €, 57,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na dobroj i frekventnoj lokaciji u gradu u blizini svih sadržaja nalazi se ova veća stambena zgrada u izgradnji. Zgrada će imati dva ulaza, dva lifta, 6 katova. Nalazi se odmah do Pulske zaobilaznice, u neposrednoj blizini velikog trgovačkog centra. Od centra grada Pule udaljeno je....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 179.000 € na 180.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 177.950 €
01.02.2026 - 179.000 €
01.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula , grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 260.000 €, 57,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan 58 m2, prizemlje, vrt, parking - NOVOGRADNJA!! Prodaje se stan u prizemlju novogradnje na Monvidalu. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom s izlazom na terasu i vrt, hodnika i kupaonice ukupne kvadrature 57 m2. Nekretnina uključuje i vanjsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, 103.000 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

PULA prodajemo poslovni prostor unutra Roh-bau. Površina 57m2 Parking. top 00385911608456 .

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 227.000 €, 57,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru grada, unutar novog projekta opremljenog liftom, prodaje se stan na drugom katu s uključenim parkirnim mjestom. Stan se sastoji od prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe te moderne, u potpunosti opremljene kupaonice s keramikom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 57,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA,PULA,CENTAR-dvosoban stan u novogradnji! Prodaje se stan ukupne površine 57 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 260.000 €, 57,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli na Monte Zaru. Nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja, škole, bolnice, pošte, trgovina, autobusne stanice i kao takav je prigodan za manju obitelj. U stan je moguće odmah useliti. U stanu se nalazi PVC stolarija, klima, grijanje na kalijevu peć / klimu....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 217.000 € na 220.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 57,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 217.000 €
15.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 57 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 57 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo direktan....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 179.000 € na 180.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 177.950 €
04.02.2026 - 179.000 €
28.02.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula, grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za život, ali i sigurnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 269.000 €, 57,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U Puli se prodaje luksuzno uređen i potpuno namješten dvosoban stan smješten na drugom katu moderne zgrade s ukupno pet stanova. Stan ukupne površine 56,6 m² uključuje hodnik s garderobom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonicu s podnim grijanjem, kuhinju povezanu s dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 206.999 €, 57,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj stan od 57 m² smješten je na prvom katu modernog kompleksa u Monvidalu. Sastoji se od dvije sobe, lođe, spremišta te parkirnog mjesta koje je uključeno u cijenu. Stan je idealan za one koji žele funkcionalan i udoban životni prostor s dovoljno svjetla i prostora. Prostrani stakleni....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 57 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 57 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 295-322 (od ukupno 329)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni