• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura do 60 m2 2. - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura do 60 m2 2. - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura do 60 m2 2.kat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura do 60 m2 2.kat zadnjih 7 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.894 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u sklopu novog stambenog projekta u Puli, smještenog u popularnom gradskom kvartu Šijana, poznatom po izvrsnoj povezanosti i blizini svih bitnih sadržaja škole, vrtića, shopping centra i javnog prijevoza. Projekt obuhvaća šest modernih stambenih zgrada s ukupno 24....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.500 €, 54,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 179.500 €, 54,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novo u ponudi! Stambeni projekt u Puli, zgrada sa tri etaže i 15 stambenih jednica. Stan A11, nalazi se na 2.katu zgrade i sastoji se od: hodnik+garderoba, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada jedno parkirno mjesto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 260000 eura do 60 m2 2.kat zadnjih 7 dana'
273.777 €
189.000 €
158.000 €
  Stan, PULA, Monte Magno, 241.000 €, 54,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Stan u novogradnji ? Valdebek, Pula U ponudi je stan smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebek. Stan se nalazi na drugom katu te se sastoji od: - hodnika - kupaonice - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 54,90 m smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 222.750 €, 60,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 265.577 €, 51,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C17, površine 51.82 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi na 2 katu zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonom, spavaće sobe, kupaone i lođia-e. Stanovi se prodaju po sistemu ključ u ruke....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 64,50 m smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.875 €, 64,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.697 €, 64,50 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 64,50 m² smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr