• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon Zadn - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon Zadn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon zadnjih 7 dana" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.530 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S1, površine m2 (neto površine 75.55 m2) nalazi se u prizemlju zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i natkrivenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 260000 eura balkon zadnjih 7 dana'
217.687 €
215.000 €
179.900 €
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Pula, centar, uređen stan 62 m² s dvije spavaće sobe i dva balkona Pula je najveći istarski grad i jedna od najpoželjnijih lokacija za život, odmor i investiciju. Spoj mora, povijesti, gradske infrastrukture i cjelogodišnjih sadržaja čini je odličnim izborom za kupce koji traže nekretninu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

2-sobni stan , kat: 2, ukupne prodajne površine 51,82 m² (podne površine 47,28 m², obračunate po koeficijentu 1,00 = 47,28 m², s pripadajućim: balkon (podne površine 2,81 m², obračunate po koeficijentu 0,50 = 1,41 m²); parkirno mjesto (podne površine 12,50 m², obračunate po koeficijentu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m. Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan u Puli, smješten na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji, svega 300 m od Pulske Arene i strogog centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade novije gradnje (2017./2018.) sa svega 6 stanova, u mirnoj slijepoj ulici koja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 239.000 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju potpuno renoviran stan u mirnoj, a istovremeno vrlo atraktivnoj ulici u samom centru Pule. Stan se nalazi na 1. katu uredne zgrade te ima stambenu površinu od 60 m². Nekretnina je u cijelosti renovirana ? obnovljene su instalacije struje i vode, podovi, zidovi te PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 57 m², južne orijentacije, pun prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan je potpuno namješten i spreman za useljenje. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice te balkona. Grijanje je na klima uređaj i infracrvene....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 230.000 €, 57,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajemo trosobni stan površine 57 m2, smješten na 12. katu stambene zgrade u atraktivnoj puljskoj četvrti Veruda. Stan je adaptiran 2019. godine, što ga čini suvremenim i funkcionalnim prostorom za život. Raspored uključuje dvije spavaće sobe, kuhinju i blagovaonu, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 230.000 €, 57,50 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan s prekrasnim pogledom, Pula, 57m2, 2S+DB Prodaje se uređeni stan na odličnoj lokaciji u Puli. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, dvije spavaće sobe i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stan pruža predivni pogled na sjevernu, istočnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u strogom centru Pule na trećem katu zgrade. Zgrada ima ukupno 5 katova a površina stana iznosi 76 metara kvadratnih. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 2 spavaće sobe te 2 kupaone. Ima 2 prostrana balkona s kojih se pruža pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 69,04 m² smješten na trećem katu kvalitetne stambene zgrade iz 1956. godine, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Pule, svega nekoliko koraka od Arene i mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 212.625 €, 58,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom komplesku, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 210.000 €, 52,80 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalno preuređen stan ukupne površine 53 m², podijeljen u dva zasebna stambena prostora povezana zajedničkim ulazom, idealan za investiciju, najam ili kombinaciju stanovanja i iznajmljivanja. Nalazi se na traženoj lokaciji na Verudi u neposrednoj blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U prodaji stan u visokom prizemlju veličine 60,55 m2. Sastoji se od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje s blagavaonom ,dvije šupe,kupaonice,balkon. Mogućnost dobivanja još jedne spavaće sobe Parking oko zgrade besplatan Do mora i plaže cc 1500 m udaljenosti Do centra grada....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan stan s vrtom u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je u visokom prizemlju te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.280 €, 58,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novo u Ponudi! Prodajemo stanove u novom stambeno-poslovnom projektu, Pula. Stan A3 se nalazi na 1.katu zgrade B sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone i balkona. Stanu pripadaju spremište S2, parking....

 
 
 
  Stan, PULA, 207.500 €, 60,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na Verudi površine 60,55 m² smješten na visokom prizemlju peterokatnice, u zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Nekretnina se nalazi u okruženju zelenila, na udaljenosti od približno 800 metara od mora te svega 150 metara od tržnice i ostalih sadržaja potrebnih za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 56,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan S3, površine 56.98 m2 (neto 55 m2) nalazi se na1 katu zgrade 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivenog balkona. Stanu također pripada spremište....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran trosoban stan od 96 m² u urbanom dijelu Pule. Smješten na petom katu stambene zgrade, stan se ističe iznimno funkcionalnim rasporedom, prozračnošću i obiljem prirodnog svjetla, što prostoru daje otvoren i ugodan osjećaj boravka. Stan se sastoji od tri komforne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Puli, u neposrednoj blizini mora! Stan površine 40 m2, smješten na prvom katu zgrade. Stan je potpuno renoviran, s novim namještajem i kao takav se i prodaje. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog i spavaćeg dijela i prekrasnog prostranog balkona. Dodatne....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 54,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalni dvosobni stan u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je na prvom katu te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 61,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan na odličnoj poziciji u Puli! Stan se nalazi u užem centru Pule. Nalazi se na drugom katu starije zgrade i sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa blagovaonicom, ostavom i balkonom te dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu. Stan ima dva klima uređaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 180.250 €, 61,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju prostran stan površine 61 m, smješten u manjoj zgradi na visokom prizemlju, u mirnoj ulici na Vidikovcu u Puli. Stan pruža lijep pogled na šumu i nalazi se u mirnom okruženju idealnom za život. Sastoji se od: hodnika, kuhinje s blagovaonicom,, dnevnog boravka, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 275.000 €, 108,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan od 108 m u Puli. Stan je u potpunosti namješten i odmah useljiv. Sastoji se od dvije velike spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom, kupaonice, dodatnog manjeg WC-a, ostave i balkona. Nalazi se u održavanoj zgradi u ugodnom i mirnom....

 
 
 
  Stan, PULA, 275.000 €, 108,95 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu manje stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih pulskih naselja, Vidikovcu, nudi se prostrani stan, potpuno namješten i spreman za useljenje. S ukupnom površinom od 108,95 m², stan raspolaže dvjema velikim spavaćim sobama, kupaonicom i dodatnim WC-om, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 46,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.748 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade A i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Apartman, PULA, Dolinka, 129.500 €, 24,90 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina ekskluzivno iz svoje ponude izdvaja ovu garsonjeru s vlastitim parkirnim mjestom. Garsonjera se nalazi u prizemlju višestambene zgrade izgrađene početkom 2000-ih, a nalazi se u popularnom naselju Dolinka. Kupaonica je odvojena i ima prozor, a ostatak prostora....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran stan površine 88,32 m smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene krajem osamdesetih godina, u samom centru Pula. Od glavne gradske tržnice udaljen je svega pet minuta hoda. Stan se sastoji od 3,5 sobe dnevnog boravka i tri dodatne sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 285.000 €, 82,51 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan, na drugom katu uredne i održavane zgrade sa sveukupno pet stambenih jedinica. Ukupne netto kvadrature 82,51m2, funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda a obuhvaća ulazni hodnik, dvije komotne spavaće sobe, kupaonica sa vlastitim manjim balkonom, open space kuhinja....